info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
rosewood castiglion del bosco  *****

Golfová dovolená - Siena

rosewood castiglion del bosco *****

Unikátní ubytování v luxusní historické venkovské usedlosti uprostřed zvlněných vinic Toskánska se špičkovým golfovým hřištěm...

 

Poloha

Rosewood Castiglion del Bosco je luxusní venkovská usedlost o rozloze 5 000 akrů, kterou založili Massimo a Chiara Ferragamo. 900 let staré panství se nachází v přírodním parku Val d’Orcia zapsaném na seznamu UNESCO, v proslulé vinařské oblasti Brunello di Montalcino a zahrnuje zříceninu starobylého hradu, středověký kostel a borgo, nebo- li historickou vesnici, která nyní tvoří srdce celého panství.

Vybavení hotelu

Tento unikátní resort nabízí dokonalý relax v překrásném toskánském prostředí s velkým důrazem na lokální kulturu a bio suroviny pro přípravu lahodných pokrmů. Vlastní bio zahradu, která zásobuje vždy čerstvými surovinami zdejší dvě restaurace a pro své hosty nabízí i školu vaření italských specialit. Věhlasné je také zdejší vinařství Montalcino, lázně a v neposlední řadě i unikátní a jediné privátní golfové hřiště v Itálii navržené legendárním šampionem Tomem Weiskopfem, do kterého mají hosté Rosewood Castiglion del Bosco privilegovaný přístup.

Vybavení pokoje

Rosewood Castiglion del Bosco nabízí ubytování ve 42 apartmá, které vyzařují bohatý smysl pro autentičnost, s prvky zdejšího dědictví, starožitným nábytkem, místními textiliemi a řemeslnými doplňky. V areálu je dále pro větší rodiny či pery přátel  11 jedinečných luxusních toskánských vil, z nichž každá je vytvořena z restaurovaných toskánských usedlostí ze 17. a 18. století. Tyto soukromé domy poskytují luxusní ubytování a mají vyhřívané bazény, terasy, pergoly a zahrady – to vše orámované dechberoucí přírodní krásou toskánské krajiny.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Siena / ROSEWOOD CASTIGLION DEL BOSCO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
ROSEWOOD CASTIGLION DEL BOSCO
ROSEWOOD CASTIGLION DEL BOSCO
Siena
od 22.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz