info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
raffles grand hotel d´angkor  *****

Golfová dovolená - Angkor

raffles grand hotel d´angkor *****

Poloha

Ponořte se do nadčasového luxusu skutečné památky. Od svého otevření v roce 1932 je Raffles Grand Hotel d'Angkor ztělesněním kambodžského šarmu a starosvětské elegance. Hotel se nachází jen pár kroků od okouzlujících chrámových ruin Angkoru a spojuje poklady z jeho bohaté historie s dokonalým moderním komfortem. Tento luxusní hotel se nachází pouhých osm kilometrů od chrámového komplexu Angkor Wat, v srdci Francouzské čtvrti, nedaleko pulzující ulice Sivatha Road, trhu Phsar Chas a zdobeného chrámu Wat Bo. Mezinárodní letiště Siem Reap je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy autem.

Vybavení hotelu

Vychutnejte si autentickou královskou khmerskou kuchyni, popíjejte koktejl u nádherného bazénu, procházejte se svěžími zahradami a dopřejte si uklidňující lázeňské procedury. Čeká vás nezapomenutelný pobyt.

Vybavení pokoje

Všech 119 prostorných pokojů, apartmá a vil je vkusně zařízeno nábytkem ve stylu kambodžských uměleckých předmětů, z nichž některé se dochovaly z doby otevření hotelu v roce 1932. Z každého pokoje je nádherný výhled buď na krásný bazén, nebo do rozlehlých zahrad a mnoho z nich se může pochlubit balkonem, odkud se můžete kochat výhledem a čerstvým vzduchem.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Angkor / RAFFLES GRAND HOTEL D´ANGKOR


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Angkor Golf Resort
Angkor Golf Resort
(73 km od hotelu)Angkor
Hotely v okolí
SOFITEL ANGKOR PHOKEETHRA GOLF & SPA RESORT
SOFITEL ANGKOR PHOKEETHRA GOLF & SPA RESORT
Angkor
od 27.590,- Kč
RAFFLES GRAND HOTEL d´ANGKOR
RAFFLES GRAND HOTEL d´ANGKOR
Angkor
od 32.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz