info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
quinta das merces  ****

Golfová dovolená - Ostrov terceira

quinta das merces ****

Poloha

Quinta das Merces se nachází v zóně, která ještě spadá pod město Angra do Heroísmo, cca 1,6km od města a asi 1km od oblasti S. Mateus. Od letiště je vzdálena zhruba 22km a pouhých 15 minut je odsud vzdáleno golfové hřiště.

Vybavení hotelu

Toto panské sídlo z 19. století, které leží uprostřed nádherné zahrady (cca 35.000m²) má mnoho různých společenských místností, k dispozici je klientům restaurace, bar, jídelní místnost s venkovní verandou, knihovna, hrací místnost, venkovní bazén se slanou vodou, vířivka, turecké lázně, posilovna, tenisový kurt, ping pong, biliár, putting green a privátní parkoviště. Navíc je možné si zde zapůjčit potápěčskou výstroj, kajak nebo kolo.

Vybavení pokoje

Z 10 pokojů Quinty das Merces je 9 dvojlůžkových a 1 suita. Všechny jsou vkusně a pohodlně zařízené, mají klimatizaci, topení, kabelovou televizi, telefon s přímou volbou, rádio, možnost připojení na internet, privátní vybavenou koupelnu s fénem a župany. 4 pokoje mají navíc vstup do zahrady, 2 pokoje výhed na moře.

Sport a zábava

Vedle mnohého sportovního vyžití přímo v hotelu a možnosti hraní golfu je v okolí hotelu také mnoho turistických tras, dobrá poloha hotelu umožňuje klientům i rychlý přístup k moři, a k zóně restaurací vesničky S. Mateus či Angra do Heroísmo je vzdálenost cca 1km – 1,5km.

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Terceira / QUINTA DAS MERCES


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Terceira Golf Course
Terceira Golf Course
(2 km od hotelu)Ostrov Terceira
Hotely v okolí
QUINTA DAS MERCES
QUINTA DAS MERCES
Ostrov terceira
od 1.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
ATLANTIDA MAR
ATLANTIDA MAR
Ostrov terceira
od 1.090,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
AZORIS ANGRA GARDEN
AZORIS ANGRA GARDEN
Ostrov terceira
od 1.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz