info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
precise resort el rompido  *****

Golfová dovolená - El rompido

precise resort el rompido *****

Poloha

El Rompido se nachází za písčitým poloostrovem, jedná se o malou rybářskou vesnici v Andaluzii. Je to klidná a bezstarostná oblast, která je ideální pro koupání. El Rompido s jeho marinou, sportovním klubem a golfovým klubem je ideálním místem pro radost plachtění, potápění, windsurfing, kite surfing, trekking a především golf. Náš golfový hotel v El Rompido vám nabízí nádherné 36jamkové golfové hřiště. V okolí El Rompido najdete také vodní park Aquopolis Cartaya a závodní dráhu Karting de Cartaya, kde si můžete vychutnat nezapomenutelný rodinný den.

Vybavení pokoje

Pokoje v Precise Resort El Rompido byly speciálně navrženy tak, aby zajistily maximální pohodlí všem klientům během svého pobytu. Hotel se skládá ze 184 stylových pokojů spolu s 10 komfortními a prostornými junior suites a 2 apartmány. Všechny jsou zařízeny následujícím vybavením: • Dvoulůžková nebo dvě velké samostatné postele • Terasa nebo balkon • En suite Koupelna s vanou a sprchou, fénem, županem a pantoflemi • Klimatizace • Mini-bar • Satelitní televize • Wifi zdarma • Telefon s přímou volbou, služba budících hovorů • Trezor • Pokojová služba

Stravování

Precise resort El Rompido nabízí hostům výbornou sezónní kuchyni s možností výběru jídel; bufetovou restauraci, italskou restauraci, lobby bar, přístavní bar a pekárnu.

Sport a zábava

Precise resort El Rompido nabízí plně vybavené sportovní centrum. Jeho zařízení jsou dokonale vybavené a jsou zvláště atraktivní pro mladé lidi. Děti a dospívající mohou stejně jako dospělí využít tenisové kurty, fotbalové hřiště, bazén, šipky, kulečník. Trekking, jízda na koni, cykloturistika a čtyřkolky jsou zkušenosti, které jsou zábavné i bezpečné. Malé skupiny si mohou dopřát doprovodné a organizované zájezdy. Mladí a starší se těší divadelním představením, hudebním přehlídkám a účastní se her během večerních akcí.

Pro děti

Miniclub - V tomto velmi speciálním klubu, pod dohledem kvalifikovaného vícejazyčného týmu, mají děti ve věku od 4 do 12 let čas na hraní si s velkou řadou hraček. Vyzkouší si řemesla, divadelní hry, kino, bazén a videohry Wii.

Poznámka:

Zajímavá místa v okolí: El Rompido Golf Course 0.2 km Nueva Umbria Naturist Beach 1.9 km Terron Harbor 3.4 km La Bella Hermitage 4.1 km Golf Nuevo Portil 6.6 km Varadero Shopping Centre 8.2 km Islantilla Golf Course 8.4 km Islantilla Shopping Centre 8.5 km Islantilla Golf 8.5 km Islantilla Sailing School 8.6 km

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

El Rompido / PRECISE RESORT EL ROMPIDO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
PRECISE RESORT EL ROMPIDO
PRECISE RESORT EL ROMPIDO
El rompido
od 20.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz