info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
pine cliffs resort algarve  *****

Golfová dovolená - Albufeira

pine cliffs resort algarve *****

Poloha

Albufeira je již od starověku jedním z nejznámějších rybářských a námořních přístavů v Portugalsku. Tuto důležitou vesnici v Portugalsku pojmenovali Arabové původně jako „Al-Buhera“. Připomínala „mořský hrad“. Arabové ovládali Portugalsko více než pět desetiletí, dokud ji nedobyli křesťané. V důsledku zemětřesení a následných záplav v roce 1504 bylo město Albufeira z velké části zničeno. Přesto se později podařilo toto krásné místo znovu dát dopořádku. Pláže Albufeiry jsou proslulé svou rozmanitostí, krásou a kvalitou, patří mezi nejlepší v Evropě. Pine Cliffs Hotel se nachází v jižním Portugalsku, na pobřeží Algarve, a jedná se o žádaný 5* hotel, který byl luxusně zrekonstruovaný. Nabízí exkluzivní bydlení na útesu s výhledem na Atlantický oceán. Hotel se nachází jen půl hodiny od mezinárodního letiště Faro, v krásné oblasti Algarve. Je ohraničen aromatickými borovicovými lesy a čirým útesovým útvarem s výrazným oranžovým pískovcem. Je situován v 72 hektarovém letovisku Pine Cliffs Resort a je navržen s tradičním původním designem, kde portugalská historie je vyprávěna prostřednictvím nástěnných maleb a ručně malovaných dlaždic.

Vybavení hotelu

Jako jeden z předních evropských destinací v Evropě překonává Pine Cliffs očekávání svými vodními sporty, Health & Fitness Clubem, 9-ti jamkovým Golfovým a Country Clubem Pine Cliffs a Annabel Croft Tennis Academy, s pěti osvětlenými tenisovými kurty a padelským kurtem. Pro mladší hosty je k dispozici Junior Club (8 až 13 let), Dětským klubem Porto Pirata s jeho živou pirátskou lodí a dětskou vesnicí o ploše 7 000 m2 (6 měsíců až 8 let). Dalším lákadlem je blízkost pláže Falésia, kterou uznávaný cestovatel Conde Nast považoval za jednu z nejlepších a nejkrásnějších pláží Portugalska a Španělska. Na pláž je přístup malebným chodníkem a panoramatickým výtahem, vedoucím do soukromé oblasti, vyhrazené pro hosty resortu.

Vybavení pokoje

Hosté si mohou vybrat z pěti kategorií pokojů. Celkem hotel disponuje 217 prostornými pokoji a apartmány, které jsou světlé a vzdušné s chlazením, terakotovými podlahami a krásně bílými stěnami. Všechny pokoje mají nádherný výhled na oceán nebo upravený areál letoviska ze soukromého balkonu nebo terasy a zahrnují stylově navržené koupelny. Pokoje jsou postaveny místními řemeslníky a jsou vybaveny The Luxury Collection bed, zdobenými propracovaným ručně malovaným dlážděným čelem a jsou doplněny nejmodernější technologií.

Stravování

Pine Cliffs Resort poskytuje svým hostům skvělý jídelní zážitek díky výběru restaurací a barů na jednom místě. Můžete prozkoumat výběr kuchyní od čerstvých pokrmů z mořských plodů algarvského stylu v restauraci O Pescador a jedinečnou řadu mezinárodních pokrmů pro labužníky v "Piri Piri Steak House" až po tématické bufety v "Jardim Colonial" nebo lehké občerstvení na pobřeží Algarvian na "Maré na Pine Cliffs".

Sport a zábava

Jednou z nejpřitažlivějších atrakcí v resortu jsou nové nejmodernější lázně Serenity - The Art of Well Being, jde o bezkonkurenční útočiště o rozloze 1 000 m2, inspirované domácí nabídkou procedur a holistických terapií.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Albufeira / PINE CLIFFS RESORT ALGARVE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Pine Cliffs Golf Course
Pine Cliffs Golf Course
(8 km od hotelu)Albufeira
Hotely v okolí
SALGADOS DUNAS SUITES
SALGADOS DUNAS SUITES
Albufeira
od 16.390,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SAO RAFAEL ATLANTICO
SAO RAFAEL ATLANTICO
Albufeira
od 19.590,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
Albufeira
od 27.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz