info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
penina hotel & golf resort   *****

Golfová dovolená - Portimao

penina hotel & golf resort *****

Poloha

Luxusně zařízený hotel s excelentním zázemím leží pouhé 4 km od překrásné pláže v Alvoru a zhruba stejnou vzdálenost urazíte za nákupy do Portimao.

Vybavení hotelu

Hlavním posláním hotelu je sloužit golfistům pro něž jsou připravena dobře udržovaná 18 a 9 jamková hřiště, navržená Henry Cottonem. Hotel s obrovským bazénem leží přímo uprostřed těchto hřišť a tak se můžete každé ráno kochat pohledem na rozsáhlé prostory kolem Vás. Ale nejen golfistům slouží tento hotel. Několikrát denně odváží hotelový autobus klienty na soukromou část pláže v Alvoru, patřičně vybavenou lehátky a slunečníky. I na děti je zde myšleno – speciálně vyškolený tým vychovatelů „klubu tučňáků“ se věnuje dětem od rána do večera. Nemusíte mít obavy o jazykovou bariéru, Vaše děti je v zápalu hry překonají. Zatímco Vaše dítě prožívá krásné chvíle ve „svém“ klubu , vy se můžete nerušeně oddávat slunění , koupání, hraní golfu ( zvýhodněné tarify pro hosty hotelu), tenisu, kuželkám, jízdě na koni či na kole, surfování či zkoušet své golfové umění s profesionálním instruktorem. Většinu sportů můžete provozovat bezplatně, případně za půjčovné náčiní. Dále Vám je k dispozici 8 tenisových kurtů, sauna, masáže, kadeřnictví, obchod se suvenýry, boutique, obchod s golfovým náčiním, grill bar a coctail bar.

Vybavení pokoje

Všech 214 luxusně zařízených pokojů je vybaveno koupelnou, balkónem, radiem, televizí, minibarem a telefonem.

Stravování

​Stravování je v tomto hotelu na vysoké úrovni. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, obědy a večeře jsou střídavě servírovány nebo bufet ( italská a portugalská restaurace).

Sport a zábava

​I na děti je zde myšleno – speciálně vyškolený tým vychovatelů „klubu tučňáků“ se věnuje dětem od rána do večera. Nemusíte mít obavy o jazykovou bariéru, Vaše děti je v zápalu hry překonají. Zatímco Vaše díte prožívá krásné chvíle ve „svém“ klubu, vy se můžete nerušeně oddávat slunění , koupání, hraní golfu, tenisu, kuželkám, jízdě na koni či na kole, surfování či zkoušet své golfové umění s profesionálním instruktorem. Dále Vám je k dispozici 8 tenisových kurtů, sauna, masáže, kadeřnictví, obchod se suvenýry, boutique, obchod s golfovým náčiním, grill bar a coctail bar.

Náš názor

​Dovolenou v Penine budete mít takovou jakou si přejete – plnou sportu či odpočinkovou – v každém případě však mimořádně uvolněnou a klidnou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Portimao / PENINA HOTEL & GOLF RESORT






kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Morgado Golf & Country Club
Morgado Golf & Country Club
(8 km od hotelu)Portimao
Alamos Golf Course
Alamos Golf Course
(8 km od hotelu)Portimao
Hotely v okolí
MORGADO GOLF & COUNTRY CLUB
MORGADO GOLF & COUNTRY CLUB
Portimao
od 13.790,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
PENINA HOTEL & GOLF RESORT
PENINA HOTEL & GOLF RESORT
Portimao
od 15.890,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz