info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
penha longa resort   *****

Golfová dovolená - Sintra

penha longa resort *****

Poloha

Krásný resort Penha Longa je ukrytý uprostřed hlubokých lesů a nabízí dokonalou relaxaci a spojení luxusu s golfem a přírodou. Ne náhodou si tento resort vybrali jako svoje dočasné sídlo i čeští reprezentanti ve fotbale v průběhu Evropského šampionátu v Portugalsku, kde získali druhé místo v roce 2004. Resort Penha longa se nachází nedalekod centra Sintry, 25 km od Lisabonu a 10 km od pláží v Cascais a Guincho.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace se středozemní a japonskou kuchyní, další restaurace a bar, salonek, bar u bazénu, spa Six Senses, masáže, kadeřnictví a obchody. Konferenčním místnosti s různorodým využitím mají kapacitu od 15 do 300 lidí. Celý areál se svými zahradami, palácem a kostelem ze XVI. století přímo zve k využití při různých slavnostních příležitostech. Pro auta zde najdete parkoviště i garáže.

Vybavení pokoje

Prostorné a luxusní pokoje nabízí krásný výhled na golfová hřiště, pohoří Sintra a lesy. 136 nadstandardních pokojů, 24 zahradních pokojů, 14 exkluzivních apartmá, 2 prezidentská apartmá a 1 císařské apartmá je vybaveno individuálně nastavitelnou klimatizací/topením, telefonem, televizí s plochou obrazovkou, vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem, trezorem (za poplatek), espresso přístrojem, koupelnou obloženou mramorem, balkonem s výhledem na golfové hřiště nebo do zahrady.

Sport a zábava

Dvě golfová hřiště 18 (Atlantic Golf Course) a 9 (Monastery Golf Course) jamek, venkovní i krytý bazén, sauna turecká lázeň, posilovna, fitness centrum, squash a tenisové kurty.

Pro děti

Dětský klub Penha Longa pro děti 5-12 let.

Náš názor

Ráj pro golfisty a jejich princezny.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sintra / PENHA LONGA RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Penha Longa Golf Altlantico Course
Penha Longa Golf Altlantico Course
(0 km od hotelu)Sintra
Hotely v okolí
PENHA LONGA RESORT
PENHA LONGA RESORT
Sintra
od 23.490,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz