info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
park hyatt siem reap  *****

Golfová dovolená - Siem reap

park hyatt siem reap *****

Poloha

Hotel Park Hyatt Siem Reap, který napodobuje luxusní koloniální rezidenci v centru města, byl zcela přepracován oceňovaným designérem Billem Bensleym tak, aby se v něm snoubila khmerská architektura s art deco. Kdysi Hotel De La Paix, významná památka v Siem Reap od roku 1957, architektonický skvost, který se inspiruje kambodžským uměním a světoznámými angkorskými ruinami. Tento luxusní hotel s nejcentrálnější polohou v Siem Reapu je ideálním místem pro poznávání starobylých ruin Angkor Watu, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, i moderní khmerské kultury v nedaleké ulici Pub Street a rušných nočních bazarech. Park Hyatt Siem Reap se nachází na bulváru Sivutha, jen minutu chůze od francouzské koloniální čtvrti, starého trhu a hospodských ulic. Angkorské národní muzeum je vzdálené 2 minuty jízdy tuk-tukem (rikšou). K památce Angkor Wat, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, a na mezinárodní letiště Siem Reap dojedete autem za 15 minut.

Vybavení hotelu

Začněte svou vznešenou cestu za rituály a tradicemi starobylé khmerské civilizace s autentickými zážitky, od vynikajícího stravování a kulinářských zážitků pod vedením místního kambodžského šéfkuchaře třetí generace Pisetha Theama až po omlazující tradiční lázeňské terapie a angažované charitativní iniciativy, které se starají o místní komunitu.

Vybavení pokoje

Prozkoumejte 104 luxusních hotelových pokojů a apartmá s bílým italským mramorem, okouzlujícím přírodním dřevem a nádechem khmerské výzdoby. Všechny klimatizované pokoje mají výhled na centrum Siem Reap nebo na hotelové nádvoří a jsou vybaveny moderním nábytkem, satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem, kávovarem Nespresso a ovocem na uvítanou. Součástí pokoje je vlastní koupelna s italským mramorem a toaletními potřebami.

Stravování

V jedné z nejlepších restaurací v Siem Reapu v hotelu Park Hyatt na vás čeká lahodná kulinářská cesta. Restaurace The Dining Room, The Living Room a The Glasshouse přenesou strávníky k lahodným zážitkům plným výrazných místních chutí a oblíbených mezinárodních pokrmů, které nabízejí odvážné chutě a dráždí vytříbené chuťové buňky. Kambodžský šéfkuchař Pisith Theam vytváří autentické khmerské pokrmy a zároveň dbá na to, aby chuť a kvalita všech kuchyňských výtvorů byla špičková.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Siem Reap / PARK HYATT SIEM REAP


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
PARK HYATT SIEM REAP
PARK HYATT SIEM REAP
Siem reap
od 43.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz