info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
palmaia  - the house of aia  *****

Golfová dovolená - Playa del carmen

palmaia - the house of aia *****

Unikátní luxusní a přitom ekologický a holistický hotel Palmaia The House od AiA je vybudovaný uprostřed mexické džungle na březích bělostné pláže a snoubí luxus s přírodním přístupem včetně ceremonií i bio stravy.  

Popis

Odlehlý wellness resort s luxusními swim-up suitami u oceánu, luxusními lázněmi v džungli a gurmánskými restauracemi pod dohledem šéfkuchařů vyškolených v restauracích oceněných michelinskými hvězdami z celého světa.
Místní rostlinná kuchyně, odlehlá pláž s bílým pískem, soukromé terasy, nekonečné bazény a stravování v apartmánech, odlišují The House of AïA od ostatních luxusních wellness resortů. Nádherně navržená apartmá u oceánu doplněná úžasným výhledem, elegantní výzdobou a holistickým vybavením, nenajdete nikde jinde na Mayské riviéře. Tento all-inclusive resort, který je přátelský k veganům, nabízí úroveň odloučenosti, která je často spojována se vzdálenými ostrovními resorty.

Hosté zde mají dokonalou příležitost obnovit spojení mezi myslí a tělem díky meditačním lekcím, lekcím jógy, zvukovým koupelím, léčení energiemi a dalším aktivitám, a to vše v živé energii džungle Mayské riviéry.
House of AïA nabízí hostům také vstup do skvělých lázní Atlantis Spa, kde se architektura inspirovaná džunglí, dokonale snoubí s moderním designem a klidnými místnostmi pro procedury. Hosté si mohou dopřát řadu lázeňských procedur, včetně ajurvédských procedur, temazkalských obřadů, sezení v parní lázni, relaxačních masáží a dalších.

Stravování

V resortu se nachází několik restaurací s různým zaměřením, kde si pochutnáte na kvalitní a vyvážené stravě, která přispěje k vaší duševní pohodě a radosti. 
Pokrmy zde jsou s láskou připravovány především z rostliných produktů, vypěstovaných v místním skleníku a proto se jedná o jediný resort tohoto druhu široko daleko, který nabízí tuto formu stravování.
Tzv. "Nourishing Biome" je jedinečný koncept stravování, v němž je vše, co jíte, navrženo pro optimální zdraví a zároveň poskytuje úroveň kuchyně, která je těžko srovnatelná, zejména v tomto resrotu. Šéfkuchař Charly Garcia vede zdejší tým s maximálním respektem k surovinám, procesům a etice, čímž dosahuje maximální možné úrovně kvality a chuti připravovaných pokrmů.
Jídlo není jen fyzická záležitost; nekonzumujete pouze ingredience - do svého těla přijímáte energii, světlo a frekvence. Z tohoto důvodu jsou jedním z nejdůležitějších prvků ruce a duše, které se dotýkají vašeho jídla před jeho servírováním.

Vybavení pokojů

V hotelu Palmaia je k dispozici celkem 234 pokojů několika typů, které jsou luxusně vybavené pro vaše pohodlí, byly pečlivě navrženy tak, aby neobsahovaly žádné živočišné produkty a výrobky testované na zvířatech, a nabízejí tak osvícený prostor, který oslavuje hodnotu veškerého života na Zemi s nulovým použitím kůže a lůžkovin bez peří.
8 různých druhů pokojů poskytuje dokonalé přizpůsobení pro každého, se soukromými terasami na všech úrovních a kombinací prostorů navržených tak, aby vyhovovaly potřebám rodin a párů.
Vyberte si mezi postelemi King nebo Queen, druhými ložnicemi s palandami pro děti nebo rozkládacími pohovkami, luxusními vanami nebo sprchami.

Sport a zábava

V resortu si můžete dopřát uvolňující péči v krásném wellness centru, kde se necháte hýčkat těmi nejlepšími specialisty. Naše tělo je nádoba a obnovuje se díky léčivým vlastnostem matky přírody v rukou místních mistrů léčitelů.
Několikrát týdně se zde také odehrávají spirituální obřady (kakaové ceremonie, thai chi, meditace), kterými vás provedou zdejší šamani a zaslouží se tak o opravdové propojení s okolní přírodou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Playa del Carmen / PALMAIA - THE HOUSE OF AIA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
El Camaleón Mayakoba Golf Course
El Camaleón Mayakoba Golf Course
(14 km od hotelu)Playa del Carmen
Hard Rock Golf Club Riviera Maya
Hard Rock Golf Club Riviera Maya
(43 km od hotelu)Playa del Carmen
Gran Coyote Golf
Gran Coyote Golf
(46 km od hotelu)Playa del Carmen
Hotely v okolí
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA PERLA (jen pro dospělé)
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA PERLA (jen pro dospělé)
Playa del carmen
od 4.500,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA
PARADISUS PLAYA DEL CARMEN LA ESMERALDA
Playa del carmen
od 4.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
ROSEWOOD MAYAKOBA
ROSEWOOD MAYAKOBA
Playa del carmen
od 13.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz