info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
palazzo di varignana  *****

Golfová dovolená - Bologna

palazzo di varignana *****

Poloha

Palác Palazzo di Varignana, zahalený do tichého kouzla boloňských kopců, se tyčí nad městem, od něhož je odvozen jeho název.
Srdcem letoviska je Palazzo Bentivoglio, venkovský zámek z roku 1705, zrekonstruovaný s ohledem na kouzlo své historie.
Hlavní historickou budovu obklopuje současná vesnice postavená z kamene, podle ucelené a s okolní krajinou harmonické architektury.
Komplex obklopuje 30 hektarů pozemků s rozsáhlými zelenými plochami, úchvatnými výhledy a nádhernou okrasnou zahradou, zařazenou do prestižní sítě Grandi Giardini Italiani.
Originální a udržitelný model pohostinství, který se může pochlubit 150 pokoji, pěti restauracemi, elegantními prostory určenými k pořádání slavností a akcí.

Vybavení hotelu

 V resortu se nachází 150 pokojů a apartmánů, šest samostatných vil, restaurace, lázně o rozloze 4000 m² se 7 venkovními bazény, tělocvična, sportoviště s autodromem, moderní konferenční centrum a prostory pro pořádání akcí.

Palazzo di Varignana představuje nové vinařství Agrivar, které je postaveno na ploše 1 100 m² podle zásad polopodzemní architektury, z přírodních materiálů z místních zdrojů, jako je olivové dřevo a červené cihly, dokonale začleněných do okolní přírody. Elegantní designové úpravy a barvy připomínající podzimní listí zdobí degustační místnost, z níž se otevírá terasa na nádhernou vinici.
Vedle původních odrůd révy, jako jsou Sangiovese, Albana, Famoso, Malbo Gentile a Pignoletto, zde pěstují také mezinárodní odrůdy, například Pinot Nero, Pinot Bianco a Chardonnay. Používají zde nejmodernější výrobní technologie, aby zachovali pravost a organoleptické vlastnosti jejich vín.
Degustační místnost je otevřena od pátku do neděle, aby hostům nabídli jedinečný zážitek z objevování zdejších vín a olejů.

Vybavení pokoje

Kombinace přírody a elegance, v níž se přírodní prvky snoubí s drahými ručně vyráběnými materiály ve velkých prostorách s obklopujícím jasem. Ke standardnímu vybavení pokojů patří klimatizace, wifi připojení, kávovar, led TV, trezor.

Resort nabízí i vily nacházející se v přírodní scenérii kopců a roklí, jen co by kamenem dohodil od resortu. Jako kouzelná místa, v nichž jako by se zastavil čas a prostor, jsou výsledkem obnovy a regenerace starobylých venkovských domů, které znovu ožily, aby hostům nabídly dovolenou ponořenou do soukromí a odpočinku mezi soukromými bazény a velkými zahradami.

Stravování

Silné spojení se zemí a jejími surovinami, vůněmi a barvami tvoří nejautentičtější duši zdejší kuchyně, která se v restauracích projevuje v různých stylech.

Sport a zábava

Zregenerujte se při sportovních a outdoorových aktivitách a zároveň se ponořte do nádherné přírody, která resort obklopuje, a znovu objevte svou fyzickou pohodu a správnou vnitřní rovnováhu.

Celkový obraz hotelu doplňuje všestranná wellness nabídka s více než 4 000 metry čtverečními lázní Varsana SPA, programy remise en forme navrženými podle metody Acquaviva, sportovišti a venkovními hřišti. 

Versana Spa, místo, kde můžete najít klid a znovu objevit hluboký pocit pohody a zároveň prožít pomalé plynutí času. Lázně Varsana jsou hluboce inspirovány vodou a dalšími přírodními živly, aby vám přinesly autentický a pohlcující zážitek v místní oblasti.

2 500 metrů čtverečních venkovních prostor se 7 venkovními bazény s výhledem na krásnou kopcovitou krajinu, která resort obklopuje.

Pro zdatné i začínající běžce a cyklisty zde připravili několik stezek a tras přes více než 100 hektarů olivových hájů a vinic.

Zlepšete svůj švih na golfovém cvičišti v resortu, které se skládá z putting greenu, chipping greenu a driving range s 11 stanovišti.

Palazzo di Varignana je tím pravým místem, kde se můžete dostat zpět do kondice sportem nebo jednoduše strávit nějaký čas na čerstvém vzduchu. Hosté mají k dispozici moderní posilovnu se špičkovým vybavením Technogym, tenisové, squashové, basketbalové a pádlovací kurty. Prosklená posilovna s nejmodernějším vybavením Technogym je ideální pro udržování kondice a je otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bologna / PALAZZO DI VARIGNANA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Golf Club Le Fonti
Golf Club Le Fonti
(21 km od hotelu)Bologna
Golf Club Bologna
Golf Club Bologna
(35 km od hotelu)Bologna
Modena Golf & Country Club
Modena Golf & Country Club
(46 km od hotelu)Bologna
Hotely v okolí
PALAZZO DI VARIGNANA
PALAZZO DI VARIGNANA
Bologna
od 2.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz