info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
occidental jandia royal level (jen pro dospělé)  ****

Golfová dovolená - Fuerteventura

occidental jandia royal level (jen pro dospělé) ****

Poloha

Fuerteventura je ostrov v souostroví Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. Stejně jako celé souostroví je součástí Španělska a jde o jeho druhý největší ostrov. Spolu s ostrovy Lanzarote a Gran Canaria tvoří provincii Las Palmas. Rozloha ostrova činí 1 660 km². Žije na něm přibližně 107 000 obyvatel . Jméno „Fuerteventura“ nemá jednoznačný význam; první část slova, fuerte, znamená „silný“, slovo ventura ale může být označením pro „štěstí“, „dobrodružství“ či „vítr“. Ostrov má nejdelší pobřeží, na kterém je více než 150 přírodních širokých pláží. Teplota se většinou pohybuje mezi 18 až 40 °C. Nejvyšším vrcholem je Jandía (807 m), která leží na jihozápadě ostrova. Krajina je převážně pouštní, povrch tvoří sopečné horniny a podnebí je velmi suché. Vítr na ostrov přináší písek ze Sahary, což napomáhá vzniku nových pláží na východním pobřeží. Hotel Occidental Royal Level se nachází na ostrově Fuerteventura, cca 10 minut od obchodního centra Jandía´s Ventura. Tento hotel je určen pouze pro dospělé klienty. Tento samostatný hotel vznikl jako součást komplexu Occidental Jandía Playa. Má privátní vstupní halu s recepcí a nabízí nový koncept exkluzivních služeb hotelového řetězce Occidental , maximální komfort a relaxaci s konceptem ,,B-Room" (prostorné a moderní pokoje s moderním designem a technologie pro luxus, soukromí a odpočinek). Hosté mají k dispozici zařízení obou sousedních hotelů (Occidental Jandía Playa a Occidental Jandía Mar), 5 bazénů (dva v zimních měsících vyhřívané), restaurace, mohou relaxovat v hotelových lázních se saunou, jacuzzi, vyhřívaným bazénem a posilovnou atd. Navíc mají k dispozici luxusní restauraci á la carte, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, denní bar, soukromý bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi a sluneční terasu s lehátky ,,bali".

Vybavení pokoje

Hotel má k dispozici prostorné, moderní a velké deluxe pokoje s výhledem na moře, které nabízí relaxační a vyvážené prostředí. Typy pokojů a jejich vybavení: Deluxe pokoje (A1C/A2C): klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou, fénem a WC, LCD satelitní TV, telefon, naplněný minibar, trezor a balkon nebo terasa. Junior suite deluxe (A2D/A3D): koupelna s vanou, sprchou, fénem a WC, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak disponují stejným vybavením jako pokoje A1C/A2C. Deluxe pokoje (A1E/A2E): disponují stejným vybavením jako suite A2D/A3D.

Stravování

Restaurace (bufetová a a la carte) Bar

Pláž

Písečná pláže se nachází cca 9 minut pěší chůze od hotelu

Sport a zábava

Bazén Venkovní bazén Turecká/parní lázeň Vířivka/ jacuzzi Masáže (za poplatek) Lázně a wellness Solárium Fitness centrum Sauna Potápění (za poplatek) Windsurfing (za poplatek) Tenisový kurt

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Fuerteventura / OCCIDENTAL JANDIA ROYAL LEVEL (JEN PRO DOSPěLé)


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Jandia Golf Fuerteventura
Jandia Golf Fuerteventura
(7 km od hotelu)Fuerteventura
Fuerteventura Golf Club
Fuerteventura Golf Club
(57 km od hotelu)Fuerteventura
Hotely v okolí
SHERATON FUERTEVENTURA BEACH, GOLF & SPA RESORT
SHERATON FUERTEVENTURA BEACH, GOLF & SPA RESORT
Fuerteventura
od 2.290,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
ELBA PALACE GOLF & VITAL HOTEL
ELBA PALACE GOLF & VITAL HOTEL
Fuerteventura
od 2.190,- Kč
(1 noc/osoba s polopenzí)
OCCIDENTAL JANDIA ROYAL LEVEL (jen pro dospělé)
OCCIDENTAL JANDIA ROYAL LEVEL (jen pro dospělé)
Fuerteventura
od 31.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz