info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
novotel saint quentin   ****

Golfová dovolená - Paříž

novotel saint quentin ****

Poloha

Novotel Saint Quentin Golf National se nachází několik kilometrů od zámku ve Versailles. Hotel leží v nádherném prostředí, je ideálním místem k odpočinku a některému mistrovskému golfu. Nejen, že vám poskytne skvělý golfový zážitek, ale má také ideální polohu, pokud chcete udělat okružní jízdy ve Versailles nebo Paříži.

Vybavení pokoje

Novotel Saint-Quentin nabízí 131 moderních pokojů a ať už se ubytujetei v exekutivním pokoji nebo v jednom z apartmánů, užijete si zde veškerého pohodlí, které očekáváte od špičkového hotelu. Každý prostorný pokoj je vybaven pohodlným nábytkem a díky uklidňující výzdobě působí lehce a vzdušně.

Stravování

Novotel Saint Quentin en Yvelines nabízí skvělé možnosti stravování. Oběd si můžete dopřát v restauraci Fairplay, která se nachází na ideální pozici u golfového hřiště nebo můžete uspokojit všechny své touhy v kavárně Novotel. Kombinace skvělého golfu a tohoto hotelu vám poskytne přesně ten druh golfové dovolené, kterou jste hledali.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Paříž / NOVOTEL SAINT QUENTIN


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
Novotel Saint Quentin
Novotel Saint Quentin
Paříž
od 14.690,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz