info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
meridional hotel  ****

Golfová dovolená - Alicante

meridional hotel ****

Poloha

Hotel Meridional se nachází přímo o břehů Středozemního moře a má výhodnou polohu v blízkosti několika golfových hřišť, což z něj činí ideální volbu pro golfové nadšence, kteří hledají nezapomenutelný golfový pobyt.
Jedenáct kilometrů písečných pláží, ústí řeky Segura, rozsáhlé borové lesy, impozantní písečné duny, překvapivá jezírka a slaná jezera, archeologické dědictví a středomořská gastronomie vycházející z věčné tradice jsou jen některé z klenotů, které v Guardamaru objevíte.
Solná jezera v La Mata, Torrevieja a Guardamar jsou kouzelným a rozmanitým ekosystémem, kde hnízdí mnoho druhů ptáků. V hotelu Meridional pro vás pořádají různé aktivity, návštěvy a výlety s průvodcem, abyste si je mohli prohlédnout zblízka a zároveň respektovali jejich životní prostředí.
Mezinárodní letiště v Alicante je vzdálené cca 35km.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, výtahy, restaurace, bar, venkovní bazén se slanou vodou, jacuzzi s panoramatickým výhledem, střesní hydromasážní bazén, business centrum, wifi připojení k internetu zdarma, internetový koutek, služby prádelny.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí pohodlné a dobře vybavené pokoje, které klientům zajistí odpočinek a příjemný pobyt po dni stráveném na greenech. K dispozici je celkem 52 pokojů několika typů. které jsou standardně vybavené koupelnou/WC, vysoušečem vlasů (na požádání na hotelové recepci), klimatizací/topením, LCD/TV s mezinárodními programy, wifi připojením k internetu zdarma, balkonem.

Stravování

Hotel Meridional se může pochlubit dvěma různými restauracemi - gastrobarem, který byl nedávno doporučen průvodcem Repsol, a středomořskou restaurací - kde jsou hrdí na to, že nabízejí výjimečné kulinářské zážitky.

Sport

Hotel Meridional těží z jeho výjimečné polohy s 8 golfovými hřišti v okruhu 30 kilometrů. Slunečné a mírné klima v Guardamaru s velmi nízkou pravděpodobností deště z něj činí idylické místo pro hraní golfu. V hotelu můžete využívat skladovací prostory pro vaše golfové vybavení.
Jízda na kole podél Středozemního moře je vynikajícím způsobem, jak poznat provincii Alicante. Tento hotel je dlouhodobě označován jako Bikefriendly a poskytne vám bezpečné prostory pro uložení kola, specifické nářadí a prostor pro čištění. Pomohou vám zde zorganizovat trasy pro silniční nebo horská kola a v případě potřeby vám najdou i průvodce. Půjčují zde kola a veškeré vybavení, které můžete potřebovat pro váš vzrušující den.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Alicante / MERIDIONAL HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Real Club de Golf Campoamor
Real Club de Golf Campoamor
(26 km od hotelu)Alicante
Font del Llop Golf Resort
Font del Llop Golf Resort
(29 km od hotelu)Alicante
Alicante Golf
Alicante Golf
(44 km od hotelu)Alicante
Club De Golf Bonalba
Club De Golf Bonalba
(47 km od hotelu)Alicante
Hotely v okolí
BONALBA HOTEL
BONALBA HOTEL
Alicante
od 11.490,- Kč
MERIDIONAL HOTEL
MERIDIONAL HOTEL
Alicante
od 1.290,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz