info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
melia marbella banus   ****

Golfová dovolená - Puerto banus

melia marbella banus ****

Poloha

Hotel Meliá Marbella stojí v samém srdci přístavu Puerto Banús, 100 metrů od moře. Za několik málo minut lze autem dojet ke golfovému klubu Las Brisas a 45 minut jízdy dělí ubytování od letiště Pabla Ruize Picassa. Toto ubytování se nachází 3 minuty chůze od pláže.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel Meliá Banus nabízí 3 venkovní bazény včetně speciálních částí pro děti a volně přístupné wellness centrum se saunou, tureckou lázní a vířivkou.Hlavní venkovní bazén je obklopený zahradami a jeho součástí je vodopád. Přímo na místě mohou hosté hrát tenis nebo stolní tenis a k dispozici je také restaurace podávající jídla formou bufetu. Nechybí ani krytý bazén.

Vybavení pokoje

Hotel Meliá Marbella poskytuje ubytování v pokojích s interaktivní satelitní TV, trezorem, klimatizací/topením (sezonně), soukromým balkonem a výhledem na moře. Pokoje a apartmá jsou prostorné a plné světla. Navržené v moderním středomořském stylu s teplými a světlými barvami, přičemž zde věnují největší pozornost všem detailům, aby byl váš pobyt jedinečný.

Stravování

Snídaně

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Puerto Banus / MELIA MARBELLA BANUS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
MELIA MARBELLA BANUS
MELIA MARBELLA BANUS
Puerto banus
od 24.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz