info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
lux* marijani

Golfová dovolená - Kiwengwa

lux* marijani

LUXUSNÍ BUTIKOVÝ RESORT, INSPIROVANÝ HISTORICKOU MINULOSTÍ OSTROVA KOŘENÍ A SITUOVANÝ NA IKONICKÉ PLÁŽI NA KLIDNÉM VÝCHODNÍM POBŘEŽÍ.

Poloha

Luxusní hotel Lux* Marijani se nachází na klidném severovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar na zářivě bílé písečné pláži. Těšit se můžete na zářivě modrý oceán, arabskou architekturu s pobřežní svahilskou atmosférou odkazující na bohatou historii „Ostrovů koření“, a především na všudypřítomnou pohodu.

Vybavení hotelu

Hotel Lux* Marijani Vám nabízí kolekci skutečně výjimečných zážitků, luxusní wellness centrum a špičkové služby. K jeho vybavneí patří wifi připojení ve všech pokojích a společných prostorách, služby prádelny, lékař na telefonu, služby concierge, půjčovna vozů, plážový servis, servis u bazénu, butigue, konferenční místnosti. 

Jako resort přátelský k rodinám jsou srdečně vítáni i malí cestovatelé, pro které je zde připraveno venkovní hřiště, velký bazén s dětskou částí a aktivity pro všechny věkové kategorie. Nabízí zde také služby hlídání dětí.

Vybavení pokoje

Co je lepšího než se ubytovat na místě, které bylo vytvořeno s jediným cílem, abyste se dobře vyspali? Pokoje v arabsko-svahilském designu se nacházejí uprostřed tropických zahrad přímo u pláže. Bělostné stěny s oblouky porostlými fuchsiově růžovými buganviliemi evokují arabské vlivy ostrova, zatímco místně vyrobené teracové dlaždice přinášejí pobřežní svahilskou atmosféru. Všechna apartmá mají venkovní terasy nebo balkony s výhledem na pláž nebo do tropické zahrady. Při východu slunce je resort kouzelně osvětlen prvními slunečními paprsky, které udávají tón nadcházejícímu dni.

Stravování

V hlavní restauraci The Beach si přijdou na své všechny vaše chuťové buňky. V baru The Bar si můžete vychutnat klasiku, ale také kreativní nabídku nápojů inspirovanou ostrovem. Potřebujete povzbudit? Zastavte se v Café LUX* ve vstupní hale na macchiato. Zanedlouho si můžete cestou na pláž nebo k bazénu zaskočit do ICI na ručně připravovanou zmrzlinu. Brzy se objeví Samāa, vynikající levantská restaurace přímo na pláži pod širým nebem. Vzhledem k tomu, že Zanzibar je historicky na křižovatce několika kultur, je zdejší kuchyně kulinářským mišmašem, který je skutečně jedinečný svého druhu.

Sport a zábava

Od chvíle, kdy vstoupíte do hotelu LUX* Marijani, cítíte energii: uklidňující a povzbuzující. Možná je to slaným vzduchem, slunečním svitem nebo svěžími tropickými zahradami. Vstávejte za úsvitu, abyste si brzy ráno zaběhali na pláži, zaplavali si v bazénu, ponořili se do teplého Indického oceánu nebo si zacvičili jógu na písečném břehu. Nezapomeňte si dát pozor na zdejší původní les, který je ideálním místem pro "lesní koupání". V butikovém wellness centru LUX* ME si dopřejte masáž na míru, obličejovou masku nebo manikúru a pedikúru. Prázdniny jsou ideální dobou pro reset.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kiwengwa / LUX* MARIJANI


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
LUX* MARIJANI
LUX* MARIJANI
Kiwengwa
od 0,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz