info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
lopesan villa del conde resort & thalasso  *****

Golfová dovolená - Gran canaria

lopesan villa del conde resort & thalasso *****

Poloha

Lopesan Villa del Conde Resort and Thalasso je jediný hotel svého druhu na ostrově Gran Canaria, a to nejen z hlediska služeb, které nabízí, ale také díky svému jedinečnému designu. Když procházíte dveřmi, máte pocit, že jste v typické vesnici na kanárských ostrovech: balkony, fasády, fontány ... Vše odráží typickou tradiční ostrovní architekturu a vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru, která návštěvníky okouzlí hned od začátku. Neuvěřitelná poloha hotelu znamená, že vaše dovolená bude mít dokonalou rovnováhu. Začněte den fantastickou snídaní s výhledem na oceán, pociťte první sluneční paprsky, které zahřejí vaši pokožku, ponořte se do bazénu, projděte se po pláži, ponořte se do jedinečné krásy dun Maspalomas nebo, pokud chcete, relaxujte na nedaleké pláži Meloneras. Váš pobyt u zde bude tak jedinečný a zvláštní, že na něj nikdy nezapomenete.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel byl otevřen v roce 2004, najdete zde hlavní šestipatrovou budovu, jejíž součástí je impozantní vstupní hala s recepcí inspirovanou architekturou jednoho z nejstarších kostelů na ostrově. Také ostatní části objektu jsou postaveny v duchu tradiční ostrovní architektury. K dispozici je 561 pokojů, výtahy, 6 barů, 5 restaurací, internetová kavárna, společenský sál, obchody, 2 konferenční sály a rozsáhlá zahrada s 5 bazény (3 z toho v zimních měsících vyhřívané a jeden z nich s mořskou vodou), 3 jacuzzi a terasou na slunění s lehátky a slunečníky. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a klub. Hotel pořádá animační program.

Vybavení pokoje

Pobyt v pokojích hotelu Lopesan Villa Del Conde znamená ponořit se do luxusu a s každým malým detailem vám pomůže relaxovat. Užijte si svou vysněnou dovolenou v jednom z fantastických standardních pokojů, nebo si vyberte jeden z nejlepších apartmánů, Royal Suite, s plochou přes 200 m2 a se soukromou terasou, salonkem, dvěma koupelnami a exkluzivní VIP službou, takže s vámi bude zacházeno jako se skutečnou honorací. Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso také nabízí bezbariérové ​​pokoje pro hosty se sníženou pohyblivostí v přízemí hotelu, se snadným přístupem do společných prostor a nádherným výhledem do zahrad. Pobyt v těchto pokojích bude doprovázen vůní a zvuky oceánu, což je bonus navíc.

Stravování

Gastronomie, včetně restaurací, kaváren, koktejlových barů a jídelních prostor u bazénu. Každý z nich má kompletní nabídku místních a mezinárodních specialit, které vytvářejí nezapomenutelný kulinářský zážitek. Gastronomie byla navržena tak, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

Pláž

Jen 300 m od hotelu leží pláž Meloneras s drobnými oblázky, 800 m od hotelu začíná světlá pláž s jemným pískem Maspalomas a dále pokračují známé duny Dunas de Maspalomas.

Sport a zábava

V resortu Lopesan Villa del Conde je k dispozici celá řada volnočasových aktivit. Toto zařízení nabízí plně vybavené fitness centrum a pestrý program sportovních aktivit, včetně aerobiku, putting, tenisu ... a mnohem více. Celý program volnočasových aktivit je velkým lákadlem pro hosty všech věkových skupin, kteří se budou bavit s hotelovým týmem. Každý, kdo zde zůstane, by měl co nejlépe využít lázně Corallium Thalasso Villa del Conde Spa, kosmetické a wellness centrum s výhledem na oceán s individuálními nebo párovými procedurami, které jsou skutečným dárkem pro tělo i mysl.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Gran Canaria / LOPESAN VILLA DEL CONDE RESORT & THALASSO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Meloneras Golf
Meloneras Golf
(2 km od hotelu)Gran Canaria
Maspalomas Golf
Maspalomas Golf
(2 km od hotelu)Gran Canaria
Salobre Golf Resort
Salobre Golf Resort
(6 km od hotelu)Gran Canaria
Anfi Tauro Golf
Anfi Tauro Golf
(16 km od hotelu)Gran Canaria
Real Club de Golf Las Palmas
Real Club de Golf Las Palmas
(35 km od hotelu)Gran Canaria
El Cortijo Club De Campo Golf
El Cortijo Club De Campo Golf
(37 km od hotelu)Gran Canaria
Hotely v okolí
LOPESAN COSTA MELONERAS RESORT & SPA - golf
LOPESAN COSTA MELONERAS RESORT & SPA - golf
Gran canaria
od 30.990,- Kč
MELIA TAMARINDOS
MELIA TAMARINDOS
Gran canaria
od 34.090,- Kč
ANFI TAURO GOLF & COUNTRY RESORT - golf
ANFI TAURO GOLF & COUNTRY RESORT - golf
Gran canaria
od 29.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz