info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
les sources de caudalie  *****

Golfová dovolená - Bordeaux

les sources de caudalie *****

Poloha

Hotel Les Sources de Caudalie se zrodil v srdci vinic Château Smith Haut Lafitte. Mezi vinicemi a lesy, u brány do Bordeaux, navrhli Alice a Jérôme Tourbierovi komplex v naprosté harmonii s okolním prostředím.
Moderní design obohacený o materiály a konstrukce získané z regionu a recyklací, činí z tohoto domu místo zasvěcené umění a bydlení v srdci vinic.
Vítejte na místě, které slouží přírodě, chuti a smyslům.

Vybavení pokoje

Pokoje typu Comfort, Prestige a Junior Suites mají každý svou vlastní jedinečnou výzdobu a slibují cestu do srdce jedinečného regionu.
Starožitný nábytek, nadčasově řešené osvětlení a vysoce kvalitní materiály byly pečlivě vybírány.
Každé zákoutí je navrženo tak, abyste si mohli představit novou cestu.
Všechny pokoje jsou vybaveny velkou koupelnou se 2 umyvadly, vanou a sprchou. Jsou klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou s mezinárodními programy, bezplatné WIFI připojení, minibar, trezor a fén.
Většina pokojů je přístupná osobám se sníženou pohyblivostí a zdravotním postižením.

Stravování

LA GRAND'VIGNE
Gastronomická restaurace La Grand'Vigne, oceněná dvěma hvězdičkami v michelinském průvodci, vás přivítá ve světě šéfkuchaře Nicolase Masse. Vznešené suroviny ze zdejších ekologických zeleninových zahrad, pečlivě vybrané šéfkuchařem, nebo od nejlepších místních výrobců vám pomohou objevit bohatství této země.

LA TABLE DU LAVOIR
Pod dřevěnou konstrukcí z 18. století, která byla získána z vinných sklepů v Médocu, objevíte velkorysou a gurmánskou kuchyni v duchu "bistra", ale vždy s ohledem na roční období a regionální zásoby.

ROUGE
Delikatesy a vinárna ROUGE byla navržena jako místo pro život a setkávání se, kde můžete popíjet, vychutnávat a užívat si krásné chvíle s rodinou a přáteli. U baru nebo v pohodlných křeslech objevujte to nejlepší z jihozápadních produktů a vín z Bordeaux, a to ve vší jednoduchosti.

FRENCH PARADOX
Vstupte do intimní a tiché atmosféry French Paradoxu a posaďte se na chvíli na tomto místě, kde se zastavil čas. Udělejte si chvíli a objevte koktejly, které se zrodily z fantazie zdejších mixologických virtuózů, nebo si vychutnejte digestiv ze zdejší exkluzivní sbírky starých armagnaků, koňaků, whisky a dalších nápojů eaux de vie. Objevte tento nedávno zrekonstruovaný prostor a vychutnejte si kávu přes den nebo koktejl večer v elegantní atmosféře.

Sport a zábava

Zažít léčebný rituál Caudalie ve Spa Vinotherapie® znamená prožít jedinečný zážitek na místě vzácné krásy,v srdci vinic Château Smith Haut Laffite.
Během celodenní nebo půldenní procedury budete mít volný přístup do místního hammamu, odpočívárny a přírodní horké vodní lázně s vířivkou.
Budete se vyhřívat ve vodě, která pochází přímo z horkého pramene v hloubce 540 metrů pod zemí, a zároveň si užívat uklidňující a omlazující prostředí z přírodních materiálů.

Nechte se hýčkat odbornýma rukama vinoterapeutů, kteří vám dopřejí výjimečné procedury založené na produktech Caudalie s antioxidačními a omlazujícími účinky.Nechte se hýčkat odbornýma rukama vinoterapeutů, kteří vám dopřejí výjimečné procedury založené na produktech Caudalie s antioxidačními a omlazujícími účinky.
Minuty relaxace protažené do nekonečna v prostředí uvolnění a pohody...

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bordeaux / LES SOURCES DE CAUDALIE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
GOLF INTERNATIONAL DE PESSAC
GOLF INTERNATIONAL DE PESSAC
(49 km od hotelu)Bordeaux
Golf de Bordeaux Lac – La Jalle
Golf de Bordeaux Lac – La Jalle
(60 km od hotelu)Bordeaux
Golf de Bordeaux Lac – Les Etangs
Golf de Bordeaux Lac – Les Etangs
(60 km od hotelu)Bordeaux
GOLF DE BORDEAUX CAMEYRAC
GOLF DE BORDEAUX CAMEYRAC
(74 km od hotelu)Bordeaux
Grand Saint-Emilionnais Golf Course
Grand Saint-Emilionnais Golf Course
(103 km od hotelu)Bordeaux
hâteau des Vigiers golf course
hâteau des Vigiers golf course
(128 km od hotelu)Bordeaux
Hotely v okolí
GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA
GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA
Bordeaux
od 16.990,- Kč
(3 noci se snídaní + neomezený golf)
CHATEAU DES VIGIERS
CHATEAU DES VIGIERS
Bordeaux
od 39.590,- Kč
(7 nocí se snídaní + 3x green fee)
QUINCONCES BORDEAUX CENTRE
QUINCONCES BORDEAUX CENTRE
Bordeaux
od 5.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz