info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
chateau des vigiers  ****

Golfová dovolená - Bordeaux

chateau des vigiers ****

Poloha

Golfový komplex Chateau des VigiersTento se nachází uprostřed vyhlášených vinohradů mezi Bordeaux a městečkem Bergerac. Rozprostírá se v krásné krajině uprostřed vinic, švestkových sadů, dubových lesů a jezer.

Vybavení hotelu

Golfový resort Chateau des Vigiers je dílem Larse a Elisabeth Peterssonových, kteří si chátrající nemovitost z roku 1597 koupili v roce 1989 ji zrekonstupvali. Lars dohlížel na výstavbu hřiště a rekonstrukci zámku, Elisabeth se starala o interiéry. Hřiště (Les Vignes, Le Lac a La Vallée) navrhl Donald Steel. Nejoblíbenější jamkou Donalda Steela a erbovní jamkou hřiště je jamka 9 devítky Le Lac– dogleg s jezerem a greenem přímo u zámku. Je zde samozřejmě driving range, pro-shop a také akademie s šesti jamkami.

Vybavení pokoje

Ubytování si můžete vybrat buďto ve starém zámku nebo ve velmi příjemných nových dřevěných budovách s prostornými pokoji.

Sport a zábava

Golf na 27 jamkách uprostřed rozlehlých zahrad. Projížďky na kolech po krásné krajině. Návštěvy historických památek. Nenapodobitelná kuchyně a víno z vlastních vinohradů. Kromě návštěvy Bergeracu nevynechejte středověké městečko Saint-Emilion, zařazené na seznam kulturního dědictví UNESCO, kde rovněž najdete výrobce mnoha nejslavnějších francouzských vín. CHATEAU DES VIGIERS GOLF COURSE Uprostřed vinic, jezer a vzrostlých stromů najdete jedno z nejlepších přírodních hřišť. Unikátních 27 jamek, dokonalé zvlněné greeny a překrásné výhledy na zámek poskytují golfistům zajímavou hru, která bude zábavou, ale i prověrkou jejich dovedností. K původně 18 jamkovovému golfovému hřišti z roku 1991 přibylo v roce 2008 fantastické 9 jamkové hřiště a 6 jamková akademie, čímž vznikla 3 nová devítijamková hřiště"La Vallée", "Le Lac", "Les Vignes". Golfisté tak mohou hrát hned tři různé kombinace 18 jamek. Renomovaný architekt Donald Steel vynikajícím způsobem zakomponoval hřiště do okolní krajiny a vytvořil unikátní dvacetisedmijamkové hřiště se zvlněnými greeny, jezery a nádhernými výhledy na zámek. Hřiště umožňuje rychlou hru a dostupnost hráčům všech úrovní, ale zůstává výzvou pro zkušené golfisty. 6 jamková akademie je ideálním místem pro začátečníky, kteří zde mohou vylepšit svou hru.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bordeaux / CHATEAU DES VIGIERS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
hâteau des Vigiers golf course
hâteau des Vigiers golf course
(0 km od hotelu)Bordeaux
Grand Saint-Emilionnais Golf Course
Grand Saint-Emilionnais Golf Course
(27 km od hotelu)Bordeaux
GOLF DE BORDEAUX CAMEYRAC
GOLF DE BORDEAUX CAMEYRAC
(54 km od hotelu)Bordeaux
Golf de Bordeaux Lac – Les Etangs
Golf de Bordeaux Lac – Les Etangs
(69 km od hotelu)Bordeaux
Golf de Bordeaux Lac – La Jalle
Golf de Bordeaux Lac – La Jalle
(69 km od hotelu)Bordeaux
GOLF INTERNATIONAL DE PESSAC
GOLF INTERNATIONAL DE PESSAC
(79 km od hotelu)Bordeaux
Hotely v okolí
GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA
GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA
Bordeaux
od 16.990,- Kč
(3 noci se snídaní + neomezený golf)
CHATEAU DES VIGIERS
CHATEAU DES VIGIERS
Bordeaux
od 39.590,- Kč
(7 nocí se snídaní + 3x green fee)
QUINCONCES BORDEAUX CENTRE
QUINCONCES BORDEAUX CENTRE
Bordeaux
od 5.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz