info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
leopard mountain - golf  ****

Golfová dovolená - Durban

leopard mountain - golf ****

Poloha

Tento 5*hvězdičkový hotel je zasazen do Manyoni Private Game Reserve s nádherným výhledem na obrovský úsek nedotčených lesů z Umsunduze. Řeka meandruje do vzdáleného pohoří Lebombo. Hotel nabízí k odpočinku pohodlí v krásném salonu a jídelny, v příjemném lobby baru, v posilovně nebo u bazénu. Leopard Mountain Lodge je rodinná safari chata, která poskytuje vášnivé a vysoce kvalitní služby.

Vybavení hotelu

Vaše luxusní dobře vybavená chalupa s kamenem a doškovou střechou s dvojitými umyvadly, velkou koupelnou a otevřenou sprchou poskytuje útočiště klidu, kde můžete sledovat slunce a měsíc stoupající nad africkým horizontem. Ve dne si můžete odpočinout v houpací síti nebo v soukromém ponořeném bazénu a pozorovat orly stoupající na úrovni očí nad nížinou a v noci obdivovat nádheru africké noční oblohy.

Poznámka:

DOPORUČENÍ: ZÚČASTNĚTE SE SLEDOVACÍ HRY č.5 Den v Leopard Mountain začíná, když vás probudí tiché zvuky keřů obklopujících vaši chatu, jak se rozbije úsvit. Po dobrém šálku kávy a několika tradičních sucharech vás doprovodí váš otevřený herní vůz a představí vás informovanému strážci, který vás poučí o divoké zvěři. Po návratu zpět do chaty Vás čeká delikátní snídaně, po které si můžete vychutnat poklidné ráno vlastním tempem nebo se připojit ke svému strážci a zažít neuvěřitelný zážitek z divočiny na naší polední vyhlídkové činnosti Rozhledna. Odpočinete si v naší nádherné kůži a budete sledovat, jak spí řada zvířat. V časných odpoledních hodinách budete pozváni, abyste si užili odpolední čaj a zároveň si vychutnali nádherné výhledy na dechberoucí okolí. Poté budete znovu vaším strážcem vyzváni, abyste prozkoumali několik různých oblastí v rezervaci. Během vaší jízdy vás budete moci sledovat slunce zapadající nad horami a možná uslyšíte vzdálený řev lvů. Po návratu do chaty budete mít připravenou večeři pod africkou oblohou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Durban / LEOPARD MOUNTAIN - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Zimbali Country Club<span class='vzdalenost'>(209 km od hotelu)</span>
Zimbali Country Club
(209 km od hotelu)Durban
Hotely v okolí
Leopard Mountain - golf
Leopard Mountain - golf
Durban
od 98.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz