info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
leopard mountain - golf  ****

Golfová dovolená - Durban

leopard mountain - golf ****

Poloha

Tento 5*hvězdičkový hotel je zasazen do Manyoni Private Game Reserve s nádherným výhledem na obrovský úsek nedotčených lesů z Umsunduze. Řeka meandruje do vzdáleného pohoří Lebombo. Hotel nabízí k odpočinku pohodlí v krásném salonu a jídelny, v příjemném lobby baru, v posilovně nebo u bazénu. Leopard Mountain Lodge je rodinná safari chata, která poskytuje vášnivé a vysoce kvalitní služby.

Vybavení hotelu

Vaše luxusní dobře vybavená chalupa s kamenem a doškovou střechou s dvojitými umyvadly, velkou koupelnou a otevřenou sprchou poskytuje útočiště klidu, kde můžete sledovat slunce a měsíc stoupající nad africkým horizontem. Ve dne si můžete odpočinout v houpací síti nebo v soukromém ponořeném bazénu a pozorovat orly stoupající na úrovni očí nad nížinou a v noci obdivovat nádheru africké noční oblohy.

Poznámka:

DOPORUČENÍ: ZÚČASTNĚTE SE SLEDOVACÍ HRY č.5 Den v Leopard Mountain začíná, když vás probudí tiché zvuky keřů obklopujících vaši chatu, jak se rozbije úsvit. Po dobrém šálku kávy a několika tradičních sucharech vás doprovodí váš otevřený herní vůz a představí vás informovanému strážci, který vás poučí o divoké zvěři. Po návratu zpět do chaty Vás čeká delikátní snídaně, po které si můžete vychutnat poklidné ráno vlastním tempem nebo se připojit ke svému strážci a zažít neuvěřitelný zážitek z divočiny na naší polední vyhlídkové činnosti Rozhledna. Odpočinete si v naší nádherné kůži a budete sledovat, jak spí řada zvířat. V časných odpoledních hodinách budete pozváni, abyste si užili odpolední čaj a zároveň si vychutnali nádherné výhledy na dechberoucí okolí. Poté budete znovu vaším strážcem vyzváni, abyste prozkoumali několik různých oblastí v rezervaci. Během vaší jízdy vás budete moci sledovat slunce zapadající nad horami a možná uslyšíte vzdálený řev lvů. Po návratu do chaty budete mít připravenou večeři pod africkou oblohou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Durban / LEOPARD MOUNTAIN - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Zimbali Country Club
Zimbali Country Club
(209 km od hotelu)Durban
Durban Beachwood Country Club
Durban Beachwood Country Club
(239 km od hotelu)Durban
Durban Country Club
Durban Country Club
(244 km od hotelu)Durban
Hotely v okolí
Leopard Mountain - golf
Leopard Mountain - golf
Durban
od 98.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz