info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
le palais gallien hotel & spa  *****

Golfová dovolená - Bordeaux

le palais gallien hotel & spa *****

Poloha

​V 19. století požádal pan Barbe, obyvatel Bordeaux, švýcarského architekta Camilla Martina (1877-1926) o stavbu soukromé rezidence v centru Bordeaux. Původní centrální budova byla postavena v roce 1895.

Tento pětihvězdičkový hotel byl nejprve soukromou rezidencí, kde až do roku 1968 žily různé významné rodiny z Bordeaux. Poté si renomovaný lékař, jehož činnost fyzioterapeuta vyžadovala zřízení fitness a wellness prostor pro jeho pacienty, přál hotel rozšířit.

Hotel byl přejmenován na Le Palais Gallien jako pocta životu v této čtvrti v galsko-římských dobách. Jen několik metrů od něj se nachází amfiteátr Bordeaux, kterému jeho obyvatelé přezdívají "Le Palais Gallien", a který je jediným pozůstatkem po návštěvě z 2. století. V době, kdy se Bordeaux nazývalo Burdigala, byla tato římská aréna ústředním bodem města.

Vybavení hotelu

​Nechte se zlákat lekcemi jógy a fitness, které se konají každou druhou sobotu na střeše paláce Palais Gallien od května do října. Od 10:30 do 11:30 hodin si můžete také vychutnat hodinovou lekci s profesionálním trenérem (v angličtině a francouzštině).

Objevte zázračné procedury a intenzivní gesta v Nuxe Spa: smysly mají přednost před myšlením a spojení s nejhlubší podstatou člověka nabývá účinku.

Vybavení pokoje

Všechny hotelové pokoje kombinují šarm a rafinovanost s moderním nábytkem. Koupelny jsou vyzdobeny mramorem a mají prostorný sprchový kout. K dalšímu standardnímu vybavení pokojů patří klimatizace, topení, přístroj Nespresso, rychlovarná konvice, trezor, TV s plochou obrazovkou, telefon, vysoušeč vlasů, wifi připojení k internetu, minibar.

Stravování

​Le Palais Gallien Hôtel & Spa není jen luxusním hotelem, ale také klíčovým místem v životě Bordeaux. Jeho gastronomická restaurace nabízí luxusní a vřelé prostředí pro obchodní schůzky i příjemné večery s přáteli.

Gastronomická restaurace La Table de Montaigne dává vyniknout tradiční bordeauxské kuchyni, kterou znovu zpracoval šéfkuchař Younesse Bouakkaoui. Kromě hotelových hostů je otevřena i pro veřejnost a je neméně zajímavým místem, které si v Bordeaux nesmíte nechat ujít.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bordeaux / LE PALAIS GALLIEN HOTEL & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
GOLF INTERNATIONAL DE PESSAC
GOLF INTERNATIONAL DE PESSAC
(19 km od hotelu)Bordeaux
Golf de Bordeaux Lac – La Jalle
Golf de Bordeaux Lac – La Jalle
(28 km od hotelu)Bordeaux
Golf de Bordeaux Lac – Les Etangs
Golf de Bordeaux Lac – Les Etangs
(29 km od hotelu)Bordeaux
GOLF DE BORDEAUX CAMEYRAC
GOLF DE BORDEAUX CAMEYRAC
(43 km od hotelu)Bordeaux
Grand Saint-Emilionnais Golf Course
Grand Saint-Emilionnais Golf Course
(72 km od hotelu)Bordeaux
hâteau des Vigiers golf course
hâteau des Vigiers golf course
(97 km od hotelu)Bordeaux
Hotely v okolí
GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA
GOLF DU MEDOC HOTEL & SPA
Bordeaux
od 16.990,- Kč
(3 noci se snídaní + neomezený golf)
CHATEAU DES VIGIERS
CHATEAU DES VIGIERS
Bordeaux
od 39.590,- Kč
(7 nocí se snídaní + 3x green fee)
QUINCONCES BORDEAUX CENTRE
QUINCONCES BORDEAUX CENTRE
Bordeaux
od 5.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz