info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
kempinski adriatic   *****

Golfová dovolená - Savudrija

kempinski adriatic *****

Poloha

Kempinski Adriatic hotel je luxustní Golf &Spa Resort na Istrii a je umístěn v Savudriji, pouhých 5 km od hranic se Slovinskem a 85 km od letiště v Terstu.

Vybavení hotelu

Kempinski hotel Adriatic nabízí překrásné prostředí s výhledem na Jaderské moře, s18-ti jamkovým golfovým hřištěm. Po golfu můžete relaxovat v řecko-římských lázních Carolea spa, které se rozkládají na ploše 3000 m2. V lázních je Vám k dispozici jeden krytý bazén a dva nekryté vyhřívané bazény, vířivky, pokoje pro zkrášlovací kúry a různé aroma-terapeutické sauny, parní koupele, římské lázně, mrazící místnost, relaxační místnost s vodními postelemi atd. Pro milovníky aktivnější formy odpočinku je zde moderně vybavená posilovna, osobní trenér a 4 tenisové kurty. V hotelu jsou Vám k dispozici 3 restaurace a 4 bary.

Vybavení pokoje

​Hotel má k dispozici 186 pokojů, z cehož je 19 luxusních apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem či terasou s výhledem na moře či do zahrady, koupelnou s oddělenou vanou a sprchou, Bang Olufsen TV, zdarma připojení k internetu.

Stravování

Snídaně formou bufetu s možností dokoupení polopenze.

Sport a zábava

Golf v nádherném severochorvatském přímořském letovisku Savudria, poblíž Umagu. Díky příznivému klimatu zde můžete hrát golf takřka celoročně (přece jen je dobré vynechat období prosinec – únor). Najdete zde nové, krásné přímořské 18 jamkové golfové hřiště, výhodné Green Fee a ubytování vedle golfového hřiště. Výborné podmínky pro předjarní golfový trénink, vyhledávaná je zde také letní golfová dovolená s koupáním v moři a bazénech. Bezproblémový dojezd autem (vezete si sebou vše co potřebujete), je to nejbližší (konkuruje mu jen italský Golf Club Grado) přímořské golfové hřiště (jen 640 km z Brna, 780 km z Prahy). GOLFOVÉ HŘIŠTĚ GOLF CLUB ADRIATIC První 18 jamkové mistrovské hřiště na Istrii bylo otevřeno v roce 2009. Architektem hřiště je Diethard Fahrenleitner, oceněný za několik projektů v Rakousku. Jedná se o golfové hřiště v celkové délce 6 360 m, na ploše 80 hektarů, PAR 72. Hřiště je citlivě propojeno s okolní krajinou, najdete zde část kopcovitou na kterou navazuje několik širokých, údolních jamek. Vše je doplněno několika jezírky, mnoha bunkry a typickou středomořskou vegetací. V prvých letech po otevření se zde projevila určitá nezkušenost s golfem (rozhodně to není chorvatský národní sport) a hřiště bylo poměrně hodně (zaslouženě) kritizováno. Situace se však prudce mění, v posledních létech se podařilo většinu chyb napravit a také hodnocení hřiště se hodně zlepšilo (většinou získává 3 – 4 hvězdičky z 5 možných). A tak se i náročnějším golfistům otevřelo nové, blízké přímořské hřiště s možností ubytování prakticky na hřišti (a mořem 250 m od jamky č. 1). K tréninku zde samozřejmě najdete driving range (spíše na železa a kratší dřeva), velký putting green, chipping green, bunkr.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Savudrija / KEMPINSKI ADRIATIC


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Golf Club Adriatic
Golf Club Adriatic
(1 km od hotelu)Savudrija
Hotely v okolí
KEMPINSKI ADRIATIC
KEMPINSKI ADRIATIC
Savudrija
od 36.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz