info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
iberostar playa de palma  *****

Golfová dovolená - Španělsko

iberostar playa de palma *****

Poloha

Palma de Mallorca je přístav na ostrově Mallorca ve Středozemním moři a hlavní město autonomního společenství Baleáry ve Španělsku. Nachází se na jižním pobřeží ostrova v Zátoce Palem. Město Palma de Mallorca má středomořské klima. Léto je suché a horké. Začíná v květnu a někdy dokonce trvá do konce října. Zima je mírná, deštivá a větrná a denní teploty jsou obecně nižší než 10 stupňů. Mrazy jsou vzácné,stejně jako sníh. Nejteplejší měsíc je srpen, zatímco leden je nejchladnější. Nejméně dešťových srážek se zaznamenávají od června do srpna. Deštivé dny jsou horší na konci roku. Dominantou historické části města, která se rozkládá v okolí rušného Plaça Espanyol a v sousedství přístavu, je velká gotická katedrála Panny Marie. Ve městě se také nachází nejstarší olivovník na Mallorce. Palma je také letním sídlem španělské královské rodiny. Nedaleko města se nachází letiště Son Sant Joan, které patří mezi tři nejvytíženější ve Španělsku. V roce 2016 zde bylo odbaveno 26 milionu cestujících. Součástí města je i velký přístav, který se táhne podél zátoky v délce cca 4 km. Iberostar Playa de Palma nabízí 5 hvězdičkové ubytování ve čtvrti Playa de Palma ve městě Palma de Mallorca. Jedná se o luxusní hotel se špičkovými službami a komfortním ubytováním v moderně a luxusně zařízených pokojích, které uspokojí i náročnou klientelu.

Vybavení pokoje

Hotel Iberostar Playa De Palma disponuje 157 pokoji, které jsou rozloženy na 6 podlažích. Typy ubytování a jejich vybevní: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny minibarem, klimatizací, trezorem k pronajmutí, satelitní televizí, telefonem, vanou, sprchou, WC a balkonem s částečným výhledem na moře. Joker pokoje - s balkonem nebo terasou bez výhledu na moře, se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje. Apartmány - ubytování max. pro 3 dospělé a 1 dítě, kombinovaný obývací pokoj s ložnicí a kuchyňským koutem, 1 oddělená ložnice, trezorem k pronajmutí, satelitní televizí, telefonem, vanou, sprchou, WC, fénem a balkonem s částečným výhledem na moře. Premium apartmány - přízemní apartmány s opalovací terasou, 1 ložnicí, klimatizací, WC. Bez částečného výhledu na moře. Apartmány - disponující výhledem na moře a pouze vanou, jinak obdobné vybavení jako u dvoulůžkového pokoje

Stravování

Klienti si mohou objednat pobyt bez stravy, se snídaní nebo s polopenzí. Veškerá strava je podávána stylem bufetových stolů.

Pláž

Nedaleko hotelu leží nádherná písečná pláž, která je dlouhá celkem 4 km

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži Boccia, lukostřelba, venkovní bazén Za poplatek: biliár, jízda na kole, 2 tenisové hřiště, paddle tenis, stolní tenis

Pro děti

Miniklub (od 4 do 12 let, pouze v letním období), samostatný dětský bazén, dětské hřiště,animační programy.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ŠPANĚLSKO / IBEROSTAR PLAYA DE PALMA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
IBEROSTAR PLAYA DE PALMA
IBEROSTAR PLAYA DE PALMA
Španělsko
od 36.490,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz