info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
hotel international  ****

Golfová dovolená - Vysoké tatry

hotel international ****

Poloha

​Hotel je součástí golfového rezortu ve Veľké Lomnici a poskytuje kvalitní a komplexní služby nejen golfistům po celý rok. Je situovaný 14 km od letiště v Popradě, 40 km od hranic s Polskou republikou a 7 km od lyžařských svahů a turistických cest v Tatranské Lomnici. Spolu s golfovým hřištěm a ostatními službami vytváří ideální sportovně-relaxační zázemí v podhůří Vysokých Tater.

Vybavení hotelu

​Hotel nabízí ubytování ve 28 dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá pro 3 osoby. V hotelu je k dispozici recepce, lobby bar s krbem, galerie s knihovnou, restaurace, letní terasy, konferenční místnost pro 60 osob. Dále je hostům k dispozici bezplatné připojení k internetu, hlídané parkoviště, neomezený vstup do relaxačního centra, kde se nachází venkovní a vnitřní bazén s protiproudem, vířivkou, párou, suchou a infra saunou a posilovna.

Vybavení pokoje

​Všechny pokoje jsou velmi pohodlně zařízené, vybavené koupelnou/WC, TV SAT, rádiem, telefonem, připojením k internetu, balkónem a minibarem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou s nádherným výhledem na Lomnický štít, vrcholky Vysokých Tater, zelené golfové hřiště a nebo potok Skalnatý.

Stravování

​Snídaně formou bufetových stolů, oběd večeři, či občerstveni po celý den si možno vybrat z bohatého jídelního lístku buď formou menu anebo a lá carte.

Sport a zábava

​Kromě hotelového wellness centra je k dispozici golfové hřiště zasazené v krásném prostředí, které nabízí hru na 27 jamkách s kompletním zázemím – 3 možné kombinace 18-ti jamkových hřišť (International Course, Panorama Course a Village Course). K dispozici jsou zde i  tréninkové plochy – driving range, chipping green, putting green a 3 PAR akademie.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vysoké Tatry / HOTEL INTERNATIONAL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Black Stork Golf Resort
Black Stork Golf Resort
Vysoké Tatry
Hotely v okolí
HOTEL INTERNATIONAL
HOTEL INTERNATIONAL
Vysoké tatry
od 22.190,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz