info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
hotel ermitage - evian resort   ****

Golfová dovolená - Evian les bains

hotel ermitage - evian resort ****

Poloha

Čtyřhvězdičkový Hôtel Ermitage se nachází v regionu Mont-Blanc v Haute-Savoie, jen několik kilometrů od Portes du Soleil a nedaleko ženevského letiště.Jedná se o rezidenci postavenou v anglo-normandsko-savojárském stylu, která má tři podlaží s galeriemi s výhledem na Ženevské jezero a leží na 47 akrech soukromého zalesněného pozemku.

Vybavení hotelu

Hotel Ermitage nabízí svým hostům krytý a venkovní bazén a lázně s vířivkou, herbální čajovou místností a posilovnou zdarma. Hotel má také 2 restaurace, které podávají jídla připravená z místních surovin. Piano bar Le Birdie nabízí hudební zážitek k uvolněné skleničce u krbu. Nechybí ani dětský resort o rozloze 4000 m² s venkovními i vnitřními aktivitami, který je zdarma pro všechny hosty starší 3 let. Na místě můžete zaparkovat zdarma a bezplatná doprava vás odveze na soukromé golfové hřiště, do centra města a do termálních lázní.

Vybavení pokoje

Čtyřhvězdičkový hotel Ermitage poskytuje odhlučněné pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, výběrem filmů a videoher (na vyžádání) a bezplatným Wi-Fi. Většina má lodžii nebo balkon s výhledem na jezero a velký park.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Evian les Bains / HOTEL ERMITAGE - EVIAN RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Evian Resort Golf Club
Evian Resort Golf Club
(1 km od hotelu)Evian les Bains
Hotely v okolí
HOTEL ERMITAGE - EVIAN RESORT
HOTEL ERMITAGE - EVIAN RESORT
Evian les bains
od 2.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz