info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
heritage le telfair golf & wellness resort  *****

Golfová dovolená - Bel ombre

heritage le telfair golf & wellness resort *****

Poloha

Resort Heritage Le Telfair se nachází uprostřed přírody a historie v klidném prostředí svatyně Bel Ombre. Hotel je pojmenován po Charlesi Telfairovi, uznávaném severoirském botanikovi, který v této oblasti žil na počátku 19. století, a vyznačuje se rafinovanou vznešeností tehdejší architektury francouzských plantáží; jde o kombinaci, která v sobě plynule spojuje nenápadný luxus a pohodlí s požitkem z vynikajícího jídla a kulinářských zážitků - užívání si exkluzivních lázeňských zařízení a oceňovaného golfového hřiště s autentickými setkáními uprostřed rozmanitosti a bohatství místní kultury a dědictví. Mezinárodní letiště je vzdálené 43 km, 40 minut jízdy, hlavní město Port Louis 50km.

Vybavení hotelu

Resort nabízí ubytování v luxusních samostatných vilách o 6 nebo 8 pokojích. V resortu je k dispozici recepce, 4 restaurace, bar, Seven Colours Spa centrum, vinný sklípek, luxusní butik, vyhřívaný bazén vč. dětského, dětský & teens club, 9ti a 18ti jamkové golfové hřiště s veškerým zázemím. Pro děti ve věku od 2-17 let je zde připraven dětský klub Timomo, který nabízí aktivity a programy speciálně vytvořené pro různé věkové skupiny dětí. Wifi připojení k internetu zdarma v restauracích Cavendish, Ginja, Palmier, v recepci a lobby.

Vybavení pokoje

Po blaženém spánku v krásném pokoji nebo apartmá se probudíte za šumění oceánu, které se odráží od břehu, vdechnete vůni mořského vánku a zaposloucháte se do klidných melodií zpěvu tropických ptáků. Každý prvek hotelu Heritage Le Telfair, od postelí s nebesy až po dřevěné podlahy nebo volně stojící vany, je navržen s ohledem na maximální luxus a pohodlí.

Stravování

Sníte o velkorysé a vytříbené kuchyni s místními specialitami, mezinárodními trendy a orientálními chutěmi? Vydejte se na kulinářskou výpravu do těch nejkouzelnějších a nejznámějších míst. Místní dráždivé chutě jsou jedinečnou směsí inspirovanou vůněmi a barvami tohoto zářivého ostrova.

Pláž

​Krásná písečná pláž vhodná ke koupání.

Sport a zábava

Resort nabízí různé možnosti jak pozemních, tak vodních sportovních aktivit. Aktivity zdarma: 9ti jamkové golfové hřiště, fitness centrum, lekce aerobiku, Tai Chi a yoga, stolní tenis, tenisové kurty, šipky, francouzský bowling, badminton, plážový volejbal a fotbal, 4600 m2 bazén vč. dětského, windsurfing, kánoe, vodní lyže, aqua aerobik, šlapadla, loď s proskleným dnem, šnorchlování Placené aktivity: 18ti jamkové golfové hřiště, které pokrývá 100 ha (PAR 72) (bezplatně pro hosty ubytované v suite), golfové vozíky a veškeré vybavení, golfové lekce, tenisové lekce, billiard, vyjížďky na koních, video hry, potápění, plavby na katamaránu, rybaření, vodní lyže, kite surfing GOLF Je snadné pochopit, proč je Heritage Golf Club trvale uznáván jako "nejlepší golfové hřiště" v Indickém oceánu - svěží elegance golfového hřiště Le Château, které nabízí jediné 45jamkové golfové hřiště v regionu se dvěma hřišti pro DP World Tour, a golfová akademie Golfzon Leadbetter jsou dostatečným důvodem. Ale protože se nachází v přírodním prostředí Domaine de Bel Ombre, mezi majestátními horami a idylickými výhledy na oceán, jsou ocenění tohoto špičkového golfového hřiště nezvratně oprávněná.

Pro děti

Pro děti ve věku od 2-17 let je zde připraven dětský klub Timomo, který nabízí aktivity a programy speciálně vytvořené pro různé věkové skupiny dětí.

Náš názor

Úžasné golfové hřiště a jedno z nejkrásnějších míst v Indickém oceánu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bel Ombre / HERITAGE LE TELFAIR GOLF & WELLNESS RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Le Chateau Golf Course
Le Chateau Golf Course
(17 km od hotelu)Bel Ombre
La Reserve Golf Links
La Reserve Golf Links
(26 km od hotelu)Bel Ombre
Hotely v okolí
HERITAGE LE TELFAIR GOLF & WELLNESS RESORT
HERITAGE LE TELFAIR GOLF & WELLNESS RESORT
Bel ombre
od 3.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz