info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
hana maui resort by hyatt residence  ****

Golfová dovolená - Maui

hana maui resort by hyatt residence ****

Poloha

Tento příjemný resort se nachází ve městě Hana na východním cípu ostrova Maui. Rozprostírá se uprostřed zvlněných trávníků se stinnými palmami a dech beroucím výhledem na záliv Kaihalulu a nabízí cestovatelům krásné místo k útěku na východním pobřeží Havaje s blízkostí vyhlášených pláží, tropických lesů a vodopádů a majestátního Tichého oceánu.

Vybavení hotelu

Resort nabízí ubytování celkem v 70 příjemných a prostorných klasických chatách s vlastními vchody a relaxačním prostorem k posezení. Bezplatné Wi-Fi je dostupné v celém objektu. Restaurace Ka'uiki servíruje pokrmy asijské kuchyně. Travaasa Hana nabízí masáže, ošetření těla a obličeje, v resortu naleznete také venkovní bazén a vířivku.

Vybavení pokoje

Pokoje nedisponují televizí, rádiem ani hodinami, tudíž si můžete ničím nerušeni vychutnat ucelenou klidnou atmosférou resortu a okolí. Sea Ranch Cottages nabízí krásný výhled na oceán, nedílnou součástí ubytování v těchto pokojích jsou balíčky nejlepších lázeňských procedur, k vybavení patří lůžkoviny z biobavlny, koupelnová kosmetika ručně vyráběná přímo na ostrově Maui, minibar s balenou vodou zdarma, vnitřní stropní ventilátory (klimatizace není potřeba), vířivá vana, bezplatná večerní rozestýlka. Garden View Suites mají přístup k činnostem v Makana centru, bazénovému baru, mají vnitřní a venkovní posezení, lůžkoviny z biobavlny, koupelnové produkty vyráběné na ostrově Maui, banánový chléb a lednici zásobenou zdarma balenou vodu, interiérové stropní ventilátory (klimatizace není potřeba) bezplatnou bezplatnou večerní rozestýlku. Waikoloa Family Suites nabízí ubytování pro 6 osob a sousedí s 3-jamkovým golfovým hřištěm. Naleznete zde prostornou jídelnu, kuchyň, pouze zde kabelovou TV, lůžkoviny z biobavlny a zařízení pro přípravu kávy a čaje.

Stravování

Den můžete začít i zakončit v restauraci The Restaurant v resortu Hāna-Maui, která denně nabízí snídaně a večer nápoje a občerstvení v baru The Bar. Na oběd nebo večeři zajděte do restaurace Hana Ranch, kde jsou v centru nabídky místní farmářská jídla. Pokud si chcete vzít věci s sebou, navštivte obchod s drogistickým zbožím Hana Dry Goods a zásobte se na den strávený objevováním okolních parků a pláží ostrova Maui.

Sport a zábava

Užijte si rozmazlování léčivými procedurami, zažijte autentičnost Havaje (věnce, ukulele, hula apod.), vyzkoušejte neuvěřitelné šnorchlování v průzračných vodách, rybaření, navštivte krásné zahrady za doprovodu místních průvodců, relaxujte u bazénu s výhledem na oceán či uvolněte své tělo, mysl a duši při lekcích jógy.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Maui / HANA MAUI RESORT BY HYATT RESIDENCE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Wailea Golf Club
Wailea Golf Club
(38 km od hotelu)Maui
Hotely v okolí
HANA MAUI RESORT BY HYATT RESIDENCE
HANA MAUI RESORT BY HYATT RESIDENCE
Maui
od 11.400,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
THE RITZ CARLTON KAPALUA
THE RITZ CARLTON KAPALUA
Maui
od 10.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz