info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
half moon, rose hall a rock resort - golf  *****

Golfová dovolená - Jamajka

half moon, rose hall a rock resort - golf *****

Poloha

Luxusní resort Half Moon, Rose Hall leží na severozápadním pobřeží Jamajky, přímo u nádherné tři kilometry dlouhé pláže s bílým pískem, pouhých 9 km od mezinárodního letiště v Montego Bay. Hlavní město Kingston je vzdálené přibližně 160 km od hotelu.

Vybavení hotelu

Hosté mají k dispozici golfové hřiště, 13 tenisových kurtů, 4 squashové kurty, posilovnu, běžecké a cyklistické stezky, basketbalové a volejbalové hřiště a také celkem 54 bazénů. K relexaci slouží zdejší spa poskytující lázeňské služby na špičkové úrovni. Program je zajištěn i pro ty nejmenší hosty. Mohou navštívit herní místnosti nebo kino.

Stravování

All inclusive, snídaně, oběd, večeře, koktejly, víno a exkluzivní lihoviny v hotelových barech, minibar na pokoji.

Sport a zábava

V nedaleké laguně mohou hosté plavat s delfíny, což představuje nezapomenutelný zážitek. Hotel organizuje celou řadu dalších vodních a plážových aktivit. Resort Half Moon byl časopisem Caribbean World Magazine označen jako nejlepší rezort Karibiku.Hotel nabízí neomezený golf na nedalekých golfových hřištích White Witch a Cinnamon Hill. GOLFOVÉ HŘIŠTĚ WHITE WITCH Nejkrásnější a nejtěžší mistrovské hřiště na Jamajce, které se nachází u Montego Bay cca. 20 minut od mezinárodního letiště. Hřiště je výzvou pro golfisty všech handicapových kategorií. Jeho hlavním znakem jsou značně zvlněné fairwaye, lemované tropickými lesy. Ty se táhnou po úpatích hor jak nahoru, tak dolů, což v kombinaci s mořským větrem může přivodit rychlou ztrátu míčku. Pískových překážek je na hřišti opravdu hodně, ale písek v nich je "hratelný". Greeny jsou poměrně velké, bohatě tvarované a velmi rychlé. Obzvláště na tříparových jamkách jsou navíc lemované jezery, to spolu s výše zmiňovaným větrem zasažení greenu hodně ztěžuje. I přestože je hřiště velmi obtížné, měl by si jej zahrát každý golfista, který navštíví Jamajku. GOLFOVÉ HŘIŠTĚ CINNAMON HILL Hřiště se nachází přibližně 20 minut od mezinárodního letiště v Montego Bay. V roce 2001 prošlo kompletním redesignem. Zdejší osmnáctka nabízí různé druhy herního prostředí. První část hřiště je klasické parkové hřiště s mírně zvlněnými fairwayemi lemovanými palmami a mělkými bunkery. Druhá část hřiště je přímořská se silně vanoucím větrem od oceánu a greeny v těsné blízkosti písečných pláží. Poslední část hřiště je umístěna do nádherné tropické vegetace. Při hře se od moře vyšplháte až do výšky 273 metrů nad mořem takže doporučujeme vypůjčit vozík. Z většiny odpališť se nabízejí úchvatné výhledy jak na okolní tropický les, tak i na pobřeží a oceán.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF JAMAJKA / HALF MOON, ROSE HALL A ROCK RESORT - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Sandals Golf & Country Club
Sandals Golf & Country Club
GOLF JAMAJKA
Cinnamon Hill Golf Course at Rose Hall
Cinnamon Hill Golf Course at Rose Hall
GOLF JAMAJKA
Hotely v okolí
SANDALS ROYAL PLANTATION (jen pro dospělé) - golf
SANDALS ROYAL PLANTATION (jen pro dospělé) - golf
Jamajka
od 50.690,- Kč
HALF MOON, ROSE HALL A ROCK RESORT - golf
HALF MOON, ROSE HALL A ROCK RESORT - golf
Jamajka
od 85.790,- Kč
HILTON ROSE HALL RESORT - golf
HILTON ROSE HALL RESORT - golf
Jamajka
od 66.690,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz