info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
guayarmina princess - jen pro dospělé  ****

Golfová dovolená - Adeje

guayarmina princess - jen pro dospělé ****

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Guayarmina Princess se nachází na pláži před Fañabé na pobřeží Costa Adeje na jihu Tenerife. V blízkosti hotelu najdete velký výběr obchodů, barů a restaurací. 20 minut chůze po promenádě, která vede před hotelem, vás dovede do sportovního přístavu Puerto de Colón, výlety lodí odjíždějí do Los Gigantes nebo na výlety spojené s pozorováním velryb. Několik minut od hotelu se nacházejí dva aquaparky: legendární park Siam (1,5 km) a Aqualand (1 km). Trajektem se můžete také dostat na sousední ostrovy La Palma a La Gomera z Los Cristianos, což je 5 km od hotelu Guayarmina Princess.

Vybavení hotelu

Hotel má bazén, který je v zimní sezóně vyhříván, celoroční dětský bazén, nepřetržitě otevřenou recepci, směnárnu, hernu, víceúčelové kurty a stolní tenis.

Vybavení pokoje

Klimatizované pokoje a apartmá mají satelitní TV, psací stůl a vlastní koupelnu s vanu nebo sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Za příplatek je k dispozici trezor.

Stravování

Guayarmina Princess nabízí výběr ze 3 restaurací a 6 barů. K dispozici jsou všechny typy stravy. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně polopenze a plné penze. Hosté all inclusive si mohou vychutnat prémiové nápoje s obsluhou od 10:30 do 23:00.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Adeje / GUAYARMINA PRINCESS - JEN PRO DOSPěLé


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
GUAYARMINA PRINCESS - jen pro dospělé
GUAYARMINA PRINCESS - jen pro dospělé
Adeje
od 24.990,- Kč
H10 COSTA ADEJE PALACE
H10 COSTA ADEJE PALACE
Adeje
od 15.890,- Kč
(5 nocí s polopenzí + 5 green fee)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz