info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
greenfield hotel golf & spa  ****

Golfová dovolená - Bukfurdo

greenfield hotel golf & spa ****

Poloha

​Golfový a wellness hotel Greenfield je uhnízděn v srdci léčivých pramenů proslulé západomaďarské termální oblasti, v rozlehlém parku o rozloze 100 hektarů, kde se nachází je sedm jezer a stromy staré až 200 let. Hotel také vlastní golfové hřiště (18 jamek). Vzdálenost do centra je 1 km a vzdálenost z Prahy je 450 km.

Vybavení hotelu

Restaurace s terasou nabízí mezinárodní kuchyni, maďarské speciality. K dispozici 3 bary (Piano bar, wellness bar, pool bar), 6 konferenčních místností, dětské hřiště. Fitness, wellness, sport: Hostům k dispozici vodní svět o rozloze 3.500 m². Jeden vyhřívaný venkovní bazén a 5 vnitřních bazénů (bazén s atrakcemi, 20 metrový sportovní bazén, dětský bazén, dva bazény s vyhřívanou vodou). Nadále ojedinělý svět saun (dvě finské sauny, turecké parní lázně, solná komora, herbárium, tepidárium, frigidárium, infračervená sauna, světelná a zvuková terapie) a salon krásy (kadeřnictví, kosmetika, solárium).

Vybavení pokoje

​Hotel má 207 pokojů typu 4* superior , kolem hotelu je terasa s rozlohou 1.180 m2. Tohle vše je vzdálené jen na 90 minut cesty od Vídně (115 km) a Bratislavy (130 km), a na 2,5 hodiny cesty od Budapešti (210 km). Dvoulůžkový pokoj "Comfort View" Pokoje min. 28 m2 jsou elegantně zařízené, většina má výhled na hlavní vchod hotelu, některé jsou i s terasou. Jsou vhodné pro max. 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj "Golf View" Všechny pokoje "Golf View" mají výhled na golfové hřiště a ke každé pokoji patří terasa. Velikost: min. 28m2, max. pro 3 osoby. Apartmán "Resort" Apartmány "Resort" o rozloze 57 m2 mají 2 ložnice a obývák. Apartmány jsou vhodné pro rodiny a přátel. V koupelně je sprcha i vana a některé apartmány mají i balkon. Max. počet osob 2-4 dospělé osoby. Prezidentský apartmán "Resort" Jde o pokoj nejvyšší kategorie o rozloze 110 m2. Apartmán má dvě ložnice, koupelnu, obývací pokoj a jídelnu. Wifi připojení na pokojích zdarma.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Sport a zábava

Hlavním lákadlem hotelu je jeho vlastní certifikovaná léčivá termální voda s teplotou 38,5°C, která proniká na povrch z hloubky 718m. Je bohatá na sodík, draslík, vápník, hořčík, chloridy a hydrogenuhličitany, proto se doporučuje k léčbě muskuloskeletálních, svalových a neurologických problémů, rehabilitaci po sportovních úrazech a následné péče. Vybavené fitness centrum kardio a posilovacími stroji, sál na aerobik, bezplatné denní sportovní programy (agua fitness, aerobik, strečink, gymnastika páteře, jogging, sportovní chůze aj.) Greenfield Hotel Golf & Spa poskytuje kompletní služby ve svém exkluzivním wellness a spa centru o rozloze 3 500 m2, kde nabízí více než 100 druhů tradičních léčebně-exotických (ayurveda, thai) a zážitkových procedur a masáží. Milovníky vodního živlu očekává vyhřívaný venkovní bazén a pět krytých bazénů, jmenovitě: zážitkový bazén, 20 metrový sportovní bazén, 2 termální bazény s osvědčením léčivé vody, dětské brouzdaliště se skluzavkou a vodními atrakcemi. Hosté toužící po osvěžení mohou vychutnávat blahodárné účinky ojedinělého saunového světa, v kterém se nacházejí 2 finské sauny, turecké parní lázně, solná komora, herbárium, tepidárium, frigidárium, infračervená sauna, jakož i komůrka se světelnou a zvukovou terapií (biosauna) a denně pořádané rozmanité saunové seance.

Pro děti

​Pro děti je připraveno dětské hřiště, dětský bazén.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bukfurdo / GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Greenfield Golf
Greenfield Golf
(36 km od hotelu)Bukfurdo
Hotely v okolí
GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA
GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA
Bukfurdo
od 15.390,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz