info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
gondwana private game reserve  *****

Golfová dovolená - George

gondwana private game reserve *****

Poloha

Gondwana Game Reserve leží pouhých 25 minut od zátoky Mossel cca hodinu jízdy od letiště George a cca 4 hodiny cesty od Kapského Města.

Vybavení resortu

Gondwana je domovem volného pobyhu Velké Pětky (Lev, Nosorožec, Slon, Bůvol a Leopard) a nabízí skvělý zážitek ze safari uprostřed překrásné přírody s panoramatickými výhledy a skvělého ubytování v africkém stylu.

Kromě skvělého vzrušujícího safari se můžete kochat úchvatnou krásou a klidem nekonečných výhledů na okolní kopce pokryté baravnými vřesy, zvané „fynbos“ a horské scenerie pohoří Langeberg a Outeniqua. 

Vybavení pokoje

Rezervace nabízí několik druhů ubytování od safari stanů, po dvoulůžkové safari domečky až po luxusní několika ložnicové vily, přičemž všechna ubytování nabízejí panoramatický výhled na okolní překrásnou přírodu.  Ubytování je tvořeno tradičním africkým obydlím Khoi-San, které uvnitř ukrývá dokonalý luxusní oázu pro Vaši relaxaci po dni plném nevšedních zážitků.

Stravování

Gondwana nabízí celodenní stravování, tedy snídani, oběd a večeři v hlavní restauraci s terasou a krásnýmvýhledem celou řadu stravování, jako je večerní grilování na boma, snídani v Bushi, výborná jídla v jídelně a romantické pikniky. K dispozici jsou dětská menu. Bar nabízí na vyžádání řadu vín a nápojů.

Relax

Gondwana Game Reserve je vybavena velkým nekonečným bazénem a lázněmi v africkém stylu, které nabízejí kompletní ošetření včetně relaxačních masáží.

Safari

Denní aktivity s průvodcem zahrnují safari koní a procházky v Bushi. Rezervace pokrývá plochu 11.000 hektarů a kromě Velké Pětky je také domovem ohrožených druhů zvířat, jako jsou například Nosorožec černý, Gepard a Kapská horská zebra.

Možná pozorování zahrnují ohrožené druhy, jako jsou černí nosorožci, gepardi a Cape horské zebry Cyklistika Turistika (příplatek) Půjčovna kol (příplatek) Rybolov (příplatek)

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

George / GONDWANA PRIVATE GAME RESERVE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Fancourt Outeniqua Golf Course
Fancourt Outeniqua Golf Course
(43 km od hotelu)George
Ernie Els Oubaai Golf Club
Ernie Els Oubaai Golf Club
(46 km od hotelu)George
Fancourt Links Golf Club
Fancourt Links Golf Club
(46 km od hotelu)George
Fancourt Montagu Golf Club
Fancourt Montagu Golf Club
(46 km od hotelu)George
Pinnacle Point Golf Course
Pinnacle Point Golf Course
(7592 km od hotelu)George
Hotely v okolí
GONDWANA PRIVATE GAME RESERVE
GONDWANA PRIVATE GAME RESERVE
George
od 5.490,- Kč
(1 noc/ osoba s plnou penzí)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz