info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
elba motril beach & business hotel  ****

Golfová dovolená - Motril

elba motril beach & business hotel ****

Poloha

Hotel Elba Motril Beach je známý svou výsadní polohou na pláži a je obklopen chráněným národním parkem Charca de Suarez. Nachází se pouhý 1 km od golfového hřiště Los Moriscos a vedle Motrilského přístavu. Díky mimořádně individuálním službám a naprostému klidu v každém koutu hotelu, si můžete vychutnat výjimečné chvíle a jedinečné zážitky.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, jacuzzi, venkovní bazén, fitness centrum, dětský klub, lobby bar s terasou, diskotéka, restaurace, catefeterie, bar u bazénu.

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 93 pokoji několika typů, které jsou standardně vybavené balkonem, velkou postelí, psacím stolem, telefonem, wifi připojením k internetu, klimatizací, SAT-TV. Minibar a trezor jsou za poplatek.

Stravování

V hotelu Elba Motril jsou milovníci jídla hýčkáni prvotřídní kuchyní a místními pokrmy z hotelových restaurací, které spojují vynikající kulinářské talenty, a to vše v příjemném prostředí plném speciálních prvků. Hotel je v regionu známý svou gastronomií, která zahrnuje menu a la carte a bufet s širokým výběrem jídel pro všechny chutě.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Motril / ELBA MOTRIL BEACH & BUSINESS HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Club de Golf Los Moriscos
Club de Golf Los Moriscos
(16 km od hotelu)Motril
Hotely v okolí
PLAYA GRANADA CLUB  RESORT & SPA
PLAYA GRANADA CLUB RESORT & SPA
Motril
od 15.590,- Kč
ELBA MOTRIL BEACH & BUSINESS HOTEL
ELBA MOTRIL BEACH & BUSINESS HOTEL
Motril
od 17.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz