info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
dona filipa hotel   *****

Golfová dovolená - Vale do lobo

dona filipa hotel *****

Poloha

Hotel se nachází v nejluxusnější části Algarve, v oblasti Vale do Lobo – přibližně 12 km od centra Almansilu a 25 km od mezinárodního letiště veFaru. Hotel je obklopen nádhernými zahradami s golfovým hřištěm a má kouzelný výhled na pláže a vlny Atlantik.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel poskytuje svým hostům veškerý možný komfort a zázemí. K tomu patří několik sportovních areálů, obchody, služby (kadeřnictví, salon…), konferenční a sportovní místnosti, vlastní restaurace a bary, parking pro hotelové hosty atd.

Vybavení pokoje

Všech 154 pokojů (včetně 22 suit) je pohodlně a kompletně zařízeno, má klimatizaci, satelitní TV, mini bar, telefon s přímým voláním, fén a trezor na osobní věci.

Sport a zábava

Hotel Dona Filipa je proslulý především mezi golfisty, ale na své si přijdou i vyznavači jiných sportů, mj. tenis, stolní tenis, kulečník, jízda na koni, rybaření,vodní sporty. Společenský program je zajištěn přímo v hotelových prostorách.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vale do Lobo / DONA FILIPA HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VALE DO LOBO GOLF RESORT
VALE DO LOBO GOLF RESORT
Vale do lobo
od 16.590,- Kč
DONA FILIPA HOTEL
DONA FILIPA HOTEL
Vale do lobo
od 21.990,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz