info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
dolomitengolf suites  *****

Golfová dovolená - Lavant

dolomitengolf suites *****

Užijte si exkluzivní golfovou dovolenou v tomto pětihvězdičkovém designovém hotelu na slunné jižní straně Alp ve Východním Tyrolsku.
Dolomitengolf Suites vás uchvátí svým výhledem na majestátní panorama Dolomit Lienz. Důmyslně zasazený do úžasně krásného prostředí v blízkosti malebného středověkého města Lienz vyniká největším golfovým areálem v Tyrolsku, k němuž přímo přiléhá 36jamkové mistrovské golfové hřiště.

Odpočívejte v elegantních apartmánech pětihvězdičkového resortu a užívejte si pohodlí kvalitních designových apartmánů, zařízených s velkým smyslem pro jemnost. K odpočinku vás zve udržovaná zahrada s vyhřívaným bazénem, novým wellness a spa a přírodním jezírkem. Nechte čas zastavit na exkluzivní lounge terase s výhledem na Dolomity Lienz a s osvěžujícím nápojem v ruce. Večer je oblíbeným časem pro gurmány: v gurmánské restauraci Vincena (oceněné 2 "toques" od Gault Millau) vás budou hýčkat kreativními menu rakouské kuchyně s mezinárodními vlivy. Vychlazené nápoje a lahodné občerstvení si vychutnáte na nádherné chill-out terase s útulnými lounge pohovkami. Dalším lákadlem pro hosty je vinárna. Vhodné prostředí pro exkluzivní degustace vín, které umožní vašim chuťovým buňkám objevovat různé skvělé poklady ze zdejší rozsáhlé nabídky vín, čítající více než 200 různých odrůd.

Dopřejte si smyslné zážitky kdykoli během dne. Vyhřívaný venkovní bazén se nachází v krásné zahradě s výhledem na fascinující horskou scenérii Lienzerských Dolomit.
Dopřejte si čistou relaxaci a odpočinek v panoramatické lázni se 3 různými saunami, která byla nedávno propojena s hlavní budovou prosklenou chodbou. Vyzkoušejte nové lázeňské a wellness centrum (>1 000 m²) s kompletně proskleným krytým bazénem s výhledem na Dolomity a přilehlé horské jezero.
V prosvětleném fitness centru jsou k dispozici moderní kardio a posilovací stroje Technogym. Profesionální zóna Health & Beauty zahrnuje pět místností pro procedury a lázeňský salonek.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lavant / DOLOMITENGOLF SUITES


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Dolomiten Golf Resort
Dolomiten Golf Resort
(109 km od hotelu)Lavant
Hotely v okolí
DOLOMITENGOLF SUITES
DOLOMITENGOLF SUITES
Lavant
od 4.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz