info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
crete golf club & hotel  ****

Golfová dovolená - Hersonissos

crete golf club & hotel ****

Poloha

Kréta je největší řecký a celkově pátý největší ostrov ve Středozemním moři. Zahrnuje více než 99 % rozlohy stejnojmenného kraje a nacházejí se na něm čtyři řecké regionální jednotky – Iraklio, Chania, Rethymno a Lasithi. Podle starořeckých mýtů je Kréta považována za místo zrození Dia – vládce olympských bohů. Hlavní město je Iraklio, dalšími významnějšími městy jsou Chania, Rethymno a Ágios Nikólaos, která zároveň představují centra jednotlivých prefektur. Z bývalého rybářského přístavu Hersonissos se postupně stalo jedno z největších letovisek na Krétě (Řecko). Městské pláže jsou zde písčité s pozvolným vstupem do moře a s širokou nabídkou vodních sportů. Na kraji letoviska se nachází velký vodní park Star Beach. Jihovýchodně se nachází nejvyšší pohoří ostrova - pohoří Dikti s výškou přes 2000 metrů a známou náhorní plošinou Lasithi. Od Heraklionu je letovisko vzdálené 25 km. Hotel se nachází přímo na 18jamkovém golfovém hřišti v blízkosti města Hersonissos.

Vybavení hotelu

Společné prostory zahrnují fitness centrum s vybavením "Technogym" a venkovní bazén o délce 25 m. Restaurace nabízí snídaně à la carte a formou bufetu. Plážové osušky a podložky jsou vyžádání pro externí použití (zdarma).

Vybavení pokoje

Hotel disponuje celkem 25 pokoji, z toho je jich 23 s rozlohou 45m² a 2 s rozlohou 75 m² - všechny s rozkládací pohovkou a velkými balkony s výhledem na hory a moře. Mramorová koupelna o rozloze 18 m², chytrá 55" TV, soukromé ultra vysokorychlostní Wi-Fi, extra dlouhé postele 210 cm x 200 cm, kávovar Nespresso, minibar, trezor, žehlička se žehlícím prknem, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo, pracovní stůl s ethernetovými a USB porty, župan, ručníky na hlavu/tělo/obličej, přírodní produkty osobní hygieny, žabky k bazénu, krém na boty, šicí souprava. Minerální voda denně na pokoj zdarma.

Stravování

Bar & À la carte restaurant (snídaně, obědy, večeřr) s terasou a výhledem na 18.jamku golfového hřiště. Mezinárodní pokrmy "sestavené" z místních surovin. Obědové menu pro golfisty včetně hamburgerů, pizzy, salátů a těstovin. Příležitostně nabízená tradiční a mezinárodní jídla na sezónní téma. Snídaně se podává částečně à la carte s vaječnými výrobky atd., vše čerstvé na objednávku. Káva je vždy čerstvá a připravená baristou na objednání. Snídaně, obědy, večeře a po zavírací době (omezené menu), pokojová služba. Většina surovin pochází z místních zdrojů a mezinárodní produkty jsou vždy značkové. Všechny nápoje a vína jsou rozlévané a značkové.

Sport a zábava

Kréta Golf Club je krásné 18 jamkové horské golfové hřiště s malebným výhledem na hory Lasithi a jedinečnou krétskou krajinu, která se nachází v Hersonissos, pouhých 15 minut od letiště Heraklion a 3 minuty od luxusních resortů a písčité pláže. Resort byl navržen architektem Bobem Huntem v r. 2003. V roce 2014 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce hřiště a v roce 2015 se golfistům zpřístupnilo 18 kompletně zrenovovaných jamek . Jednalo se o extrémně vysokou investici ve výši 2,2 milionů eur. Hřiště má typické středomořské kopcovité prostředí a krásné výhledy na moře, které provázejí hráče na všech jamkách. Moderní zázemí a klimatické podmínky, které zde umožňují hrát po celý rok, je Crete Golf Club skvělým místem pro golfovou dovolenou. Golfový club má velkou venkovní terasu, kde si hosté mohou vychutnat jídlo nebo nápoje. Aegean Golf Academy nabízí individuální i skupinové lekce i pro úplné začátečníky.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Hersonissos / CRETE GOLF CLUB & HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Crete Golf Club
Crete Golf Club
(37 km od hotelu)Hersonissos
Hotely v okolí
CRETE GOLF CLUB & HOTEL
CRETE GOLF CLUB & HOTEL
Hersonissos
od 2.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
LYTTOS MARE EXCLUSIVE BEACH RESORT
LYTTOS MARE EXCLUSIVE BEACH RESORT
Hersonissos
od 3.190,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz