info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
cosmopolitan golf & beach resort   ***

Golfová dovolená - Pisa

cosmopolitan golf & beach resort ***

Poloha

3-hvězdičkový Cosmopolitan Golf & Beach Resort je umístěn jen 7 km od Basilica di San Pietro Apostolo, PalaAlgida a Stazione Marittima. Resort byl otevřen v roce 2003 a nabízí pohodlné pokoje.

Vybavení pokoje

Cosmopolitan Golf & Beach Resort disponuje 42 apartmány, které jsou buď tří nebo dvoupokojové. Všechny mají balkon nebo terasu. Mezi základní vybavení každého apartmánu patří kuchyňský kout, TV, SAT, internet, WIFI, koupelna, WC, obývací část, ložnice, klimatizace.

Stravování

Každé ráno se podává bufetová snídaně v hotelové restauraci. Hosté jsou také vítáni v baru v hale, kde mohou relaxovat s nápojem.

Pláž

Hotel má snadný přístup na písčitou pláž ve městě Tirrenia.

Poznámka:

Zajímavá místa v okolí: Fortezza Nuova (8,8 km) Katedrála v Livornu (9,2 km) Historické královské sídlo a muzeum Museo Nazionale di Palazzo Reale (12 km) Národní muzeum San Matteo (12,4 km) Náměstí Piazza dei Cavalieri (12,4 km) Baptisterium v Pise (12,5 km) Katedrála v Pise (12,5 km) Šikmá věž v Pise (13 km)

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Pisa / COSMOPOLITAN GOLF & BEACH RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
COSMOPOLITAN GOLF & BEACH RESORT
COSMOPOLITAN GOLF & BEACH RESORT
Pisa
od 14.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz