info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
constance moofushi resort  *****

Golfová dovolená - Jižní ari atol

constance moofushi resort *****

Poloha

​Tento resort hotelového řetězce Constance se nachází na Jižním Ari Atolu a je všeobecně považován za jedno z nejlepších míst k potápění na světě. Hlavní město Male je vzdáleno 80 km.Transfer z mezinárodního letiště hydroplánem trvá cca 30 minut.

Vybavení hotelu

​V resortu Constance Moofushi mohou hosté využívat 2 restaurace, 2 bary, wifi připojení k internetu (zdarma), Spa de Constance centrum, plně vybavené fitness centrum, velký venkovní bazén, butik, služby prádelny, hlídání dětí, lékařské služby, zábavní salonek.

Vybavení pokoje

Constance Moofushi Resort nabízí svým hostům luxusní ubytování v několika typech vil, které jsou standardně vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou, sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, wifi připojením k internetu (zdarma), LCD/TV, Mac mini (stanice pro iPod, zapůjčení CD a DVD filmů), telefonem, trezorem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, terasou. 24 plážových vil (57m²) - max. obsazení 2+1 56 vodních vil (66m²) - max. obsazení 2+1 senior vodní vily (94m²) - max. obsazení 2+2 (děti do 12 let) - koupelna s venkovní vanou, dvojité umyvadlo, houpací síť

Stravování

Cristal all inclusive začíná v den příletu obědem a v den odletu snídaní a zahrnuje: * velký ýběr značkových lihovin a dovozových piv * velký výběr čerstvých džusů, nealkoholických nápojů, minerálních vod (vč.minerálky vlastní výroby) * velký výběr značkových vín světových značek vč.Francie, Itálie a také mnoho vín dovezených z malých místních vinařství * výběr ze sektů a šumivých vín * minibar na pokojích - víno, pivo, nealkoholické nápoje, minerálky a výběr cukrovinek * snídaně, obědy a večeře formou bufetu v Manta restauraci * 1x večeře v průběhu pobytu v a´la carte plážové restauraci Alizeé * odpolední čaj s koláčem, podávaný u bazénu * speciální dort v případě nějaké oslavy (je-li známa předem) * denně lahev minerálky na osobu v pokoji * cigarety v každém baru, podávané přímo z humidoru * vybavení na šnorchlování * 1x plavba místní Dhoni (cca 1,5 hod.) v průběhu pobytu * wifi připojení k internetu + internet na pokojích v TV * možnost zapůjčení filmů prostřednictvím Mac mini * pro děti na vyžádání možnost zapůjčeni Playstation 3 * všechny nemotorizované vodní sporty, fitness centrum, stolní hry * animační programy každý den pořádané v hlavním baru * "Bodu Meru" tradiční maledivský večer 1x týdně pořádaný v hlavním baru nebo na pláži Nezahrnuje: * prémiová vína a sekty * Alizeé beach restaurant (nápoje zdarma v ceně all inclusive) * oběd a nápoje v den odletu případě 50,-Usd/os.

Sport a zábava

Bez poplatku: * vybavení na šnorchlování * 1x plavba místní Dhoni (cca 1,5 hod.) v průběhu pobytu * wifi připojení k internetu + internet na pokojích v TV * možnost zapůjčení filmů prostřednictvím Mac mini * pro děti na vyžádání možnost zapůjčeni Playstation 3 * všechny nemotorizované vodní sporty (kajaky, windsurfing, katamarán, šnorchlování, šlapadla), fitness centrum, stolní hry * animační programy každý den pořádané v hlavním baru * "Bodu Meru" tradiční maledivský večer 1x týdně pořádaný v hlavním baru nebo na pláži * plážový volejbal Za poplatek: * veškeré masáže a procedury ve Spa centru * potápění na "Blue Tribe" * motorizované vodní sporty * potápěčské centrum PADI * potápění, rybaření

Náš názor

​Resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Výborné služby, skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jižní Ari Atol / CONSTANCE MOOFUSHI RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
CONSTANCE MOOFUSHI RESORT
CONSTANCE MOOFUSHI RESORT
Jižní ari atol
od 10.290,- Kč
(1 noc/osoba s all inclusive)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz