info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
castelconturbia golf hotel   ****

Golfová dovolená - Miláno

castelconturbia golf hotel ****

Poloha

Lombardie je oblast v severozápadní Itálii, rozkládající se od Alp až k údolí řeky Pád. Sousedí s regiony Piemontem, Emilií-Romagnou, Jižním Tyrolskem, Veneto a Švýcarskem. Jde o nejbohatší region v Itálii a jeden z nejbohatších v Evropě. Region má rozlohu 23 863 km², obývá ho cca 10 020 210 lidí (zhruba šestina obyvatel Itálie) a dělí se dále na 12 provincií. Hlavním městem je Milán, čtvrtá největší konurbace v Evropě. 4* golfový hotel Castelconturbia se nachází poblíž Monastero di Torba, což je bývalý benediktinský klášter, který se rozkládá v archeologickém parku Castelseprio. Poloha hotelu zajišťuje úchvatné výhledy na celou alpskou oblast včetně dominanty Monte Rosa. Hotel umožňuje snadný a rychlý přístup k zahradám a jezerům.

Vybavení pokoje

Hotel má k dispozici 6 jednolůžkových pokojů a 13 dvoulůžkových pokojů, které byly v roce 2017 kompletně rekonstruovány. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací s individuálním nastavením, trezorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, SAT-TV a Wi Fi připojením k internetu zdarma.

Stravování

Golf Hotel Castelconturbia je domovem autentické chuti regionální a mezinárodní kuchyně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Miláno / CASTELCONTURBIA GOLF HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
CASTELCONTURBIA GOLF HOTEL
CASTELCONTURBIA GOLF HOTEL
Miláno
od 13.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz