info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
caleton villa 9 - max.10 osob

Golfová dovolená - Punta cana

caleton villa 9 - max.10 osob


NEJLEPŠÍ VILA S VÝHLEDEM NA OCEÁN A GOLF, ŠÉFKUCHAŘ, POKOJSKÁ, KOMORNÍK, BAZÉN, VÍŘIVKA A PŘÍSTUP DO EXKLUZIVNÍHO PLÁŽOVÉHO KLUBU EDEN ROC!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VILA PRO MAX. 10 OSOB * 4 LOŽNICE * 4 KOUPELNY

Caleton Villa 9 se nachází v Cap Cana Resortu, velkém uzavřeném resortu a rezidenční komunitě s nepřetržitým vstupem a ostrahou. V Cap Caně se nachází jedna z nejlepších pláží v Karibiku, pláž Juanillo. Další skvělou pláž najdete v Api Beach Clubu u přístavu. Jedná se o menší pláž, která se nachází v zátoce u ústí přístavu, a plážový klub má bazén, restauraci a bar.

V Cap Caně se nachází také nejlepší golfové hřiště v Karibiku - Punta Espada, projektované Jackem Nicklausem s 9 jamkami podél oceánu. Toto hřiště bylo časopisem GolfWeek hodnoceno jako nejlepší golfové hřiště v Karibiku.

Při pobytu ve vile Caleton 9 máte přístup do plážového klubu Eden Roc Beach Club, který se nachází přibližně 1 400 metrů od vily. Klub patří k butikovému hotelu Eden Roc at Cap Cana, který je majetkem Relais & Chateaux, a je zdaleka nejexkluzivnějším plážovým klubem v Dominikánské republice! Zde si můžete užívat velký bazén ve stylu laguny, lehátka, nedotčenou pláž zasazenou do půvabné zátoky, bary a prvotřídní restaurace.

Součástí pronájmu vily je golfový vozík, který můžete využívat k pohybu po resortu, na pláž, do přístavu, restaurací atd.

POPIS VILY:

Tato velkolepá vila s výhledem na golf a oceán má 4 ložnice a 4,5 koupelny ve 2 patrech. Caleton Villa 9 se nachází před golfovým hřištěm Punta Espada (1. místo v Karibiku) s nádherným výhledem na jamku 17 a Karibské moře! 

Vila má 3 prostorné a pohodlné ložnice a 1 impozantní hlavní apartmá! Všechny ložnice mají vlastní koupelnu, TV, klimatizaci, stropní ventilátor, šatnu a balkon/terasu. 3 ložnice se nacházejí v přízemí s terasou a hlavní apartmá zabírá celé horní patro s balkony nabízejícími nádherný výhled na okolní golfové hřiště a oceán.

Vila má nádherný bazén a vířivku (není vyhřívaná) s množstvím lehátek, obklopený svěží tropickou zahradou. Venkovní "palapa" (otevřená terasa se střechou) s pohovkou a jídelním stolem s výhledem na bazén, golfové hřiště a oceán je skvělým místem pro neformální posezení s rodinou a přáteli.

Přízemí vily:

Moderní kuchyně s ostrůvkem nabízí velký pracovní prostor se vším potřebným vybavením pro přípravu chutných jídel během vaší dovolené - během pobytu v této vile se však nemusíte o vaření starat, protože v ceně pronájmu máte osobního kuchaře (potraviny nejsou v ceně).

Prostorný obývací pokoj a jídelna se nachází ve velké palapě, která je po stranách otevřená a umožňuje proudění teplého karibského vánku. K dispozici je několik pohodlných židlí a velký jídelní stůl, ke kterému se dobře vejde 10 osob. Tato místnost má zástěny, které lze v případě potřeby srolovat.

Venku se můžete těšit na bazén s výhledem na golfové hřiště a oceán. K dispozici budete mít vlastní, soukromý bazén, vířivku, lehátka a venkovní jídelní stůl, který je ideálním místem pro vychutnání oběda a odpoledního občerstvení - u bazénu.

V přízemí jsou 3 ložnice. První ložnice s výhledem na oceán má 2 manželské postele, TV, stropní ventilátor, klimatizaci, terasu, šatnu a koupelnu se dvěma umyvadly a sprchou.

Druhá ložnice s výhledem na oceán má manželskou postel s baldachýnem, TV, stropní ventilátor, klimatizaci, terasu, šatnu, vlastní koupelnu s dvojitým umyvadlem (2 umyvadla) a sprchou.

Třetí ložnice má 2 manželské postele queen, TV, stropní ventilátor, klimatizaci, terasu, šatnu, balkon a vlastní koupelnu s dvojitým umyvadlem a sprchou.

Horní patro:

 Hlavní apartmá zabírá celé horní patro vily a je to fantastické apartmá s manželskou postelí King, klenutými stropy se stropním ventilátorem, klimatizací, šatnou, koupelnou s dvojitým umyvadlem, venkovní sprchou a venkovní vířivkou (whirlpool spa). Hlavní apartmá má samostatný obývací pokoj s TV, rozkládacím posezením, stolem a židlemi. Tato ložnice má také vlastní, balkon s venkovním nábytkem a působivým výhledem na golf a oceán.

VYBAVENÍ:

Při pobytu v Caleton Villa 9 můžete využívat následující vybavení:

- klimatizace a stropní ventilátory

- WIFI

- Soukromý bazén a vířivka (nevyhřívané) a lehátka na pozemku

- Venkovní "palapa" (krytá terasa) s pohovkou a jídelním stolem

- Venkovní jídelní stůl

- Televize s plochou obrazovkou v obývacím pokoji a ložnicích s kabelovou/satelitní TV

- Stereo / hudební systém

- Ručníky a ložní prádlo

- Pračka

- Golfový vozík pro snadnou přepravu v resortu Cap Cana (ne však pro použití na golfovém hřišti)

- Přístup do plážového klubu Eden Roc s velkým bazénem ve stylu laguny, lehátky, nedotčenou pláží v půvabné zátoce, bary a prvotřídními restauracemi. Jídlo a nápoje nejsou zahrnuty v ceně pronájmu vily a je třeba je zaplatit přímo v plážovém klubu.

 - Přístup do zařízení v Cap Cana, včetně pláže Juanillo, plážového klubu Api, přístavu, tenisového centra Golden Bear Lodge, tenisových kurtů s raketami, posilovny Power Fit Studio, ekologických stezek, golfového hřiště Punta Espada, jezdeckého centra Los Establos, městečka Sanctuary a mnoha restaurací a barů v celém letovisku. Na využívání všech zařízení se vztahují další poplatky a může být nutná rezervace předem.

PERSONÁL:

Při pobytu ve vile máte k dispozici pokojskou, komorníka a šéfkuchaře. Váš osobní kuchař vám připraví všechna jídla, která si budete moci vychutnat ve vile (potraviny nejsou v ceně). Pokojská chodí denně uklízet vilu, stlát postele, prát ručníky a ložní prádlo. Komorník bude vám a personálu pomáhat v okolí vily, servírovat nápoje a jídlo atd.

Během pobytu vám bude k dispozici také správce vily. To je vaše kontaktní osoba pro vše, co budete během pobytu potřebovat, např. transfery, výlety, rezervace restaurací, lázeňských procedur, rezervace golfu, vstupenek na akce a do nočních klubů atd. pokud jste si je neobjednali před příjezdem. Na všechny další služby se vztahují příplatky. Správci vily hovoří minimálně anglicky a španělsky a budou vás vítat na místě při příjezdu do vily a budou vám k dispozici po celou dobu vašeho pobytu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Punta Cana / CALETON VILLA 9 - MAX.10 OSOB


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Punta Espada Golf
Punta Espada Golf
(2 km od hotelu)Punta Cana
La Cana Golf Club
La Cana Golf Club
(11 km od hotelu)Punta Cana
Corales Golf Course
Corales Golf Course
(16 km od hotelu)Punta Cana
Golf club Catalonia Cabeza de Toro
Golf club Catalonia Cabeza de Toro
(22 km od hotelu)Punta Cana
Cocotal Golf & Country Club
Cocotal Golf & Country Club
(24 km od hotelu)Punta Cana
Hard Rock Golf Club at Cana Bay
Hard Rock Golf Club at Cana Bay
(31 km od hotelu)Punta Cana
Hotely v okolí
EDEN ROC CAP CANA
EDEN ROC CAP CANA
Punta cana
od 60.890,- Kč
(7 nocí s polopenzí + 2x green fee)
CALETON VILLA 9 - max.10 osob
CALETON VILLA 9 - max.10 osob
Punta cana
od 58.700,- Kč
(Pronájem vily / 1 noc/ obsazení 10 osobami)
CATALONIA ROYAL BAVARO (jen pro dospělé)
CATALONIA ROYAL BAVARO (jen pro dospělé)
Punta cana
od 41.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz