info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
caleton villa 8 - max.8 osob

Golfová dovolená - Punta cana

caleton villa 8 - max.8 osob

 

OHROMUJÍCÍ VÝHLED NA OCEÁN, VILA  GOLFOVÉHO HŘIŠTĚ SE ŠÉFKUCHAŘEM, KOMORNÍKEM, POKOJSKOU, BAZÉNEM, VÍŘIVKOU A PŘÍSTUPEM DO EXKLUZIVNÍHO PLÁŽOVÉHO KLUBU EDEN ROC!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VILA PRO MAX. 8 OSOB * 4 LOŽNICE * 4 KOUPELNY

Při pobytu v Caleton Villa 8 budete mít na dosah ruky řadu exkluzivních pětihvězdičkových služeb a přístup k nejlepšímu zázemí v Karibiku, včetně golfového hřiště Jacka Nicklause (Punta Espada), nádherných bílých písečných pláží, tenisových kurtů, jezdeckého centra, přístavu, restaurací a barů a mnoho dalšího. Je to nádherné místo pro váš pobyt a nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku se sluncem, pláží, tenisem, rybařením a golfem.

Caleton Villa 8 se nachází v Cap Cana Resort, velkém uzavřeném resortu a rezidenční komunitě s 24hodinovým vstupem a ostrahou. V Cap Caně se nachází jedna z nejlepších pláží v Karibiku, pláž Juanillo. Další skvělou pláž najdete v Api Beach Clubu u přístavu. Jedná se o menší pláž, která se nachází v zátoce u ústí přístavu, a plážový klub má bazén, restauraci a bar.

V Cap Caně se nachází také nejlepší golfové hřiště v Karibiku - Punta Espada, hřiště s podpisem Jacka Nicklause s 9 jamkami, které se rozkládá podél oceánu. Toto hřiště je časopisem GolfWeek hodnoceno jako 1. golfové hřiště v Karibiku.

Při pobytu v hotelu Caleton Villa 8 budete mít přístup do plážového klubu Eden Roc Beach Club, který se nachází přibližně 1300 metrů od vily. Tento plážový klub patří k butikovému hotelu Eden Roc at Cap Cana, který je majetkem Relais & Chateaux, a je zdaleka nejexkluzivnějším plážovým klubem v Dominikánské republice! Zde si můžete užívat velký bazén ve stylu laguny, lehátka, nedotčenou pláž zasazenou do půvabné zátoky, bary a prvotřídní restaurace.

POPIS VILY:

Tato velkolepá vila o rozloze 7 500 m² se 4 ložnicemi a 4,5 koupelnami má 2 úrovně a nachází se na golfovém hřišti Punta Espada s nádherným výhledem na jamky 10, 17 a Karibské moře! Vila je pravděpodobně jednou z nejúžasnějších vil k pronájmu v této oblasti a nabízí jak luxusní ubytování v jedné z nejexkluzivnějších, uzavřených komunit. Styl vily je velmi tropický s krásnou dřevěnou výzdobou a tradičními, dominikánskými střechami z palmových listů "Cana".

Vila má 4 prostorné a pohodlné ložnice, všechny s vlastní koupelnou a balkonem/terasou. Dvě ložnice se nacházejí v přízemí s průchodem do zahrady a k bazénu a dvě ložnice jsou umístěny v patře s balkony nabízejícími nádherný výhled na okolní golfové hřiště a oceán. Všechny ložnice jsou klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou a dostatek šatních skříní.

Střecha vily je tradiční došková z palmových listů a většina pokojů má vysoké klenuté stropy s dřevěnými trámy a stropy z palmových listů. Vila má báječný bazén a vířivku (není vyhřívaná) s množstvím lehátek, obklopený svěží tropickou zahradou. Venkovní "palapa" (otevřená terasa se střechou) s jídelním stolem, odkud je výhled na bazén, golfové hřiště a oceán, je skvělým místem pro neformální obědy s rodinou a přáteli.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Punta Cana / CALETON VILLA 8 - MAX.8 OSOB


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Corales Golf Course
Corales Golf Course
Punta Cana
La Cana Golf Club
La Cana Golf Club
Punta Cana
Golf club Catalonia Cabeza de Toro
Golf club Catalonia Cabeza de Toro
Punta Cana
Punta Espada Golf
Punta Espada Golf
Punta Cana
Cocotal Golf & Country Club
Cocotal Golf & Country Club
Punta Cana
Hard Rock Golf Club at Cana Bay
Hard Rock Golf Club at Cana Bay
Punta Cana
Hotely v okolí
EDEN ROC CAP CANA
EDEN ROC CAP CANA
Punta cana
od 60.890,- Kč
(7 nocí s polopenzí + 2x green fee)
CALETON VILLA 9 - max.10 osob
CALETON VILLA 9 - max.10 osob
Punta cana
od 58.700,- Kč
(Pronájem vily / 1 noc/ obsazení 10 osobami)
CATALONIA ROYAL BAVARO (jen pro dospělé)
CATALONIA ROYAL BAVARO (jen pro dospělé)
Punta cana
od 41.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz