info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
bijal  *****

Golfová dovolená - Manavgat / antalya

bijal *****


Objevte ztělesnění luxusu a klidu v BIJAL Houses, které se nacházejí uprostřed nádherné středomořské krajiny. Tyto exkluzivní vily, od jednoložnicových až po rozsáhlé rezidence se čtyřmi ložnicemi, nabízejí jedinečný komfort a sofistikovanost. Každá vila má soukromý bazén, svěží zahradu a úchvatné výhledy, které vytvářejí dokonalé útočiště pro relaxaci a omlazení. Zažijte dokonalé spojení elegance a přírody se špičkovým vybavením a individuálními službami. V BIJAL Houses je každý okamžik vytvořen tak, aby vytvářel nezapomenutelné vzpomínky, a je tak dokonalým místem pro klidnou a luxusní dovolenou.
Vily se nacházejí na turecké riviéře, nedaleko historického města Side. Butikový koncept z dílny mezinárodně oceňovaného multikreativního studia Autoban, nabízí devatenáct vil ve středomořském designu, čtyři gourmet restaurace s michelinským menu, bar, clubhouse, tenisové kurty, SPA, Kids Club a privátní pláž. Velkorysé vily s interiéry definovanými přírodními materiály jako len a dřevo jsou zasazeny do svěží harmonizující zeleně borovicového háje. Gastronomické zázemí nabízejí přímo v resortu čtyři à la carte restaurace – italská Bellinis, středomořská TUH’U, japonská Teppanyaki a plážová lounge Beach Signature. Za každým menu stojí pečlivě vybraní michelinští šéfkuchaři. Součástí resortu je také SPA, fitness studio, profesionální tenisové kurty a dětský klub. Pro hosty je připravena možnost kurzů vaření s lokálními surovinami, degustací vína, soukromých plaveb při západu slunce, promítání filmů nebo privátního grilování.

Vily s 1 ložnicí pro 2-3 osoby


Tyto vily nabízejí 71 m² elegantně navrženého vnitřního prostoru a 322 m² krásného venkovního prostoru.
Vily s vlastním vyhřívaným bazénem a klidným výhledem do zahrady jsou ideální pro romantickou dovolenou nebo individuální odpočinek. Užijte si prostorný obývací prostor a prvotřídní vybavení navržené pro nezapomenutelný pobyt. Mezi charakteristické prvky patří designová taška, hebké ručníky, pohodlné pantofle, luxusní kimono, prémiová matrace, přepychové župany, lahodné občerstvení a kurátorský vinný sklípek. Každý detail je pečlivě propracován tak, aby v sobě spojoval luxus a pohodlí a zajistil skutečně výjimečný pobyt.
K dalšímu vybavení vil patří 1 koupelna, 1 velká manželská postel, elektronický trezor, 55” Samsung® Led TV, playstation Apple TV (na vyžádání), vysoušeč vlasů a žehlička na vlasy značky Dyson, dětské produkty značky Chicco.

Vily se 2 ložnicemi pro 4-6 osob


Nabízejí 123 m² luxusního vnitřního prostoru a 245 m² nádherného venkovního prostoru.
Tyto vily s vlastním vyhřívaným bazénem a krásným výhledem do zahrady jsou ideálním místem pro rodiny nebo malé skupiny, které hledají klidné útočiště. Těšte se na prostorné obytné prostory a důmyslné vybavení navržené tak, aby vám zajistilo nezapomenutelný pobyt. Vily jsou vybaveny elegantním nábytkem a koupelnou s vlastním sociálním zařízením. Prostorný obývací prostor poskytuje stylové a pohodlné prostředí pro relaxaci a společenské setkávání.
Užijte si dokonalou relaxaci v soukromém bazénu, který je ideální pro osvěžující plavání a klidné chvíle. Bazén je obklopen svěžími zahradami a nabízí klidné útočiště, kde můžete relaxovat a slunit se. Tato oáza klidu poskytuje dokonalé zázemí pro vytváření trvalých vzpomínek s rodinou a přáteli.
K dalšímu vybavení vil patří 2 koupelny, 1 velká manželská postel, 2 samostané postele, elektronický trezor, 55” Samsung® Led TV, playstation Apple TV (na vyžádání), vysoušeč vlasů a žehlička na vlasy značky Dyson, dětské produkty značky Chicco.

Vily se 3 ložnicemi pro 6-8 osob


Zažijte maximální prostorný komfort ve vile se třemi ložnicemi, které nabízejí 170 m² elegantně řešeného vnitřního prostoru a 346 m² krásného venkovního prostoru.
Každá ložnice je luxusně zařízená a má vlastní koupelnu, což zajišťuje soukromí a relaxaci pro všechny hosty.
Ponořte se do blaha vlastního soukromého bazénu, oázy relaxace a zábavy. Bazén je ideální pro osvěžující plavání a pohodové odpoledne a je obklopen svěžími zahradami, které umocňují klidnou atmosféru. Vychutnejte si klid a krásu přírody přímo u vašeho prahu, která vytváří idylické útočiště pro váš pobyt.
Tyto vily byly navrženy s ohledem na rodiny a nabízejí dokonalou kombinaci luxusu a praktičnosti. Promyšlené vybavení a prostorné pokoje zajistí, že se každý člen rodiny bude cítit jako doma. Každý detail je propracován tak, aby byl váš pobyt příjemný a bez stresu, a poskytuje tak bezproblémový a nezapomenutelný zážitek z dovolené pro všechny věkové kategorie.
K dalšímu vybavení vil patří 3 koupelny, 2 velké manželské postele, 2 samostané postele, elektronický trezor, 65” Samsung® Led TV, playstation Apple TV (na vyžádání), vysoušeč vlasů a žehlička na vlasy značky Dyson, dětské produkty značky Chicco.

Vily se 4 ložnicemi pro 8-10 osob


Vila se čtyřmi ložnicemi je ztělesněním luxusu a pohodlí. Velká vnitřní plocha: 290 m² elegantně navrženého obytného prostoru. Rozsáhlý venkovní prostor: 369 m², včetně soukromého vyhřívaného bazénu, cabana na pláži a krásně upravené zahrady.
Toto exkluzivní útočiště je ideální pro velké rodiny nebo skupiny, které hledají soukromí a kultivovanost. Každá ložnice nabízí maximální pohodlí, luxusní nábytek, dostatek prostoru a každá má vlastní koupelnu, která zajišťuje pohodlí a soukromí. Plně vybavený moderní bar. Velký obývací prostor se stylovou výzdobou, ideální pro relaxaci a společenské setkávání.
K dalšímu vybavení vil patří 4 koupelny, 2 velké manželské postele, 4 samostané postele, elektronický trezor, 65” Samsung® Led TV, playstation Apple TV (na vyžádání), vysoušeč vlasů a žehlička na vlasy značky Dyson, dětské produkty značky Chicco.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Manavgat / Antalya / BIJAL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
BIJAL
BIJAL
Manavgat / antalya
od 8.990,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz