info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
be tulum  ****

Golfová dovolená - Tulum

be tulum ****

Poloha

Krásný malý pobřežní butikový hotel be Tulum, který spojuje současný luxus se svěžími nádechy této pobřežní džungle, Surfařsky elegantní varianta s nádechem rustikální intimity a romantiky. Pobřeží Mayské riviéry má velkolepou nabídku luxusních letovisek pro všechna vaše přání, ale BE Tulum je osvěžující volbou pro ty, kteří hledají něco trochu trendovějšího, trochu jiného a trochu uvolněnějšího.

Vybavení hotelu

Své dny můžete strávit lenošením na jedné z postelí v plážovém klubu, popíjením koktejlů v salonku, koupáním v bazénu nebo prostě jen pohupováním se v houpací síti na soukromé terase vašeho pokoje. Případně je tu spousta věcí, které vás zabaví: od surfování a bodyboardingu po jízdu na kole, výlety do místních mayských ruin, jako je Tulum (15 minut jízdy na sever), a lekce jógy. Yaän Healing Sanctuary nabízí prehispánské domorodé procedury, energetické léčebné modality, bylinné koupelové rituály, ošetření těla, očistné a detoxikační programy, stejně jako mnoho dalších relaxačních a oživujících lázeňských rituálů určených k očistě těla i ducha. Součástí vašich služeb jsou i léčebné vodní terapie Yäan – sauna, pára a bazény, které si můžete užít před nebo po ošetření a pomohou vám získat výhody každé terapie.

Stravování

Přímořská restaurace Maresias, inspirovaná okolním ekosystémem, oslavuje místní region poloostrova Yucatán. Maresias nabízí skvěle zpracovaná a lehká jídla inspirovaná Zemí a mořem, s menu sestaveným z ingrediencí, které pocházejí z přírody. Úzce spolupracují s místními rybáři pro různé čerstvě ulovené mořské plody, ústřice, klasická tiraditos a tradiční syrové ceviche. V kombinaci s lehkými saláty a bio zeleninou si vychutnáte skvělé talíře a pokrmy připravené chvíli před podáváním a přitom se můžete kochat panoramatickým výhledem na Karibské moře. Restaurace Ocumare je poctou bohatému mexickému kulinářskému dědictví. Jídelní lístek vytvořený šéfkuchařem Eliasem Silvou vzdává hold autentickému mexickému gurmánovi a zve hosty na překvapivou cestu chutí mnoha regiony Mexika. Tradiční pokrmy vyrobené ze sezónních produktů zahrnují ryby s guajillo, jazyk v zelené omáčce a čokoládu s pinole. Veškerá zelenina je pečlivě sbírána z místní organické zahrady, udržitelného potravinového programu s místními komunitami Yucatánu. Restaurace je také známá pro své kurátorské mixologické zkušenosti založené na mexických palírnách a butikový výběr přírodních a světových vín.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Tulum / BE TULUM


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Iberostar Playa Paraíso Golf Club
Iberostar Playa Paraíso Golf Club
(246 km od hotelu)Tulum
Hotely v okolí
AZULIK TULUM
AZULIK TULUM
Tulum
od 7.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
BE TULUM
BE TULUM
Tulum
od 8.900,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz