info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
balbirnie house  ****

Golfová dovolená - Fife

balbirnie house ****

Poloha

​V malebné krajině jižního Skotka najdete úžasný georgiánský venkovský hotel Balbirnie House zasazený do 400 akrů krásného parku v srdci Fife, který byl postaven v roce 1777 a nachází se poblíž vesnice Markinch, mezi Edinburghem a St Andrews. Je považován jeden z golfových rájů ve Skotsku, zemi, která Vás okouzlí přímořskými vesničkami, historickými hrady a zahradami, kde je stále co objevovat. Hotel je v krásném parku, který Vás ohromí různými druhy rostlin, stromů a specifického druhu rododendronů. Balbirnie je také znám řemeslnou výrobou zlatých a stříbrných klenotů, hrnčířskými výrobky a koženým zbožím.

Vybavení hotelu

​Hotel má 18 jamkové golfové hřiště, 24 hodinový servis, wellnes lázně, knihovnu, internet a fax na recepci, prádelnu a 24 hodinovou službu.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí celkem 31 individuálně navržených pokojů, které se liší stylem a charakterem.

Stravování

​Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava

​Golf, rybaření, sportovní střelba a lov, jízda na koni, sokolnictví, vodní sporty, knihovna, možnost výletů do okolí, doporučujeme Edinburgh, Glasgow a Pertshire.

Náš názor

Balbirnie House se pyšní několika oceněními mezi venkovskými hotely ve Skotsku kombinující luxus a vynikající služby, kde se budete cítit v přátelském prostředí jako doma. Skotská pohostinnost se Vám bude líbit.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Fife / BALBIRNIE HOUSE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
BALBIRNIE HOUSE
BALBIRNIE HOUSE
Fife
od 21.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz