info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Aquiraz Riviera Golf Course  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Ceará

Aquiraz Riviera Golf Course

Popis hřiště

V luxusním resortu Aquiraz Riviera najdete golfový klub: Aquiraz Riviera, 18jamkové mistrovské hřiště s úžasnou zelenou oázou harmonicky se vinoucí nádhernou krajinou. Jedná se o první a jediné golfové hřiště v brazilském státě Ceará, které navrhl renomovaný architekt Donald Stell, hřiště má celkovou rozlohu 90 hektarů a skládá se ze dvou hřišť: zahrajte si golfové kolo začínající u Ocean Golf Course a vracející se u Dunes Golf Course.

 

Obě hřiště jsou velmi odlišná. Kratší Ocean Course s 3415 yardy a techničtějším hřištěm, které vyžaduje od hráčů přesnost a strategii a nabízí úchvatný výhled na moře. Hřiště Dunnes má 3 560 yardů a strategické prvky jsou mimořádně náročné. Toto hřiště poskytuje golfistům jedinečný zážitek díky výzvám, které představuje. Obklopuje ho jedinečná krajina s pláží Marambaia v kombinaci modrých odstínů moře a krémové barvy písku se zelení trávy. Přírodní prostředí, které poskytuje hráčům golfu úžasné zapojení do tréninku a dělá z golfového hřiště Aquiraz Riviera jedno z nejúchvatnějších golfových hřišť v Brazílii.


Již potřetí byl Dom Pedro Laguna oceněn v kategorii "Brazil´s Best Golf Hotel" v soutěži World Golf Awards 2018, což je nejprestižnější výroční cena v oblasti golfového cestovního ruchu.

 

Hřiště Ocean Course: s 3 415 yardy je více technické, vyžaduje veškerou přesnost a strategii golfisty, v prostředí s nádherným výhledem na moře.

Dunes Course: s 3 560 yardy je náročné hřiště, zejména jamky v pořadí 13, 14, 15 a 16.

Terén a styl hřiště

Zvlněný terén

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18 jamek
Délka6347 m
Par72
Handicap
ArchitektDonald Stell
Rok vzniku

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Aquiraz Riviera Golf Course  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Aquiraz Riviera Golf Course
Ceará
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz