info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
amendoeira golf resort   ****

Golfová dovolená - Armaçao de pera

amendoeira golf resort ****

Poloha

Region Algarve v Portugalsku je rájem pro golfisty a Amendoeira Golf Resort je příkladem toho, co dělá z této oblasti tak skvělou destinaci. Pozornost na detail je klíčem k úspěchu tohoto střediska s golfovými hřišti od Nicka Falda, Christy O'Connor Jr. a jediného osvíceného hřiště par-3 v regionu. Amendoeira Golf Resort se nachází pouhých 15 minut od krásných pláží jižního Portugalska s nádherným výhledem na nádherné hory Monchique. Je domovem luxusních 4* apartmánů a vil a je vhodný, jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupinu přátel. Amendoeira Golf Resort se může pochlubit nádhernou řadou luxusních nemovitostí, inspirovaných maurským tématem, které odráží místní vlivy. Uvidíte zde půvabné oblouky, chladné dlážděné nádvoří a bohaté terasy, které dokonale doplňují úroveň luxusu nalezenou uvnitř těchto prvotřídních ubytovacích zařízení. resort svojí polohou je vhodný především pro ty, co se chtějí při svém pobytu intenzivně věnovat golfu. Vzhledem k odlehlejší poloze je k nejbližším restauracím, barům a plážím nutnost půjčení auta nebo zajištění transferů.

Vybavení pokoje

Ubytování v resortu je od prostorných apartmánů se dvěma ložnicemi až po vily se čtyřmi ložnicemi; ideální pro páry i skupiny golfistů. Všechny apartmány jsou obklopeny společnými bazény, zatímco ti, kteří se rozhodnou pro vilu, si užijí výhody svého vlastního soukromého bazénu. Všechna ubytování jsou stylově zařízená a dobře vybavená moderním komfortem, který je navržen tak, aby maximalizoval pohodlí během celého pobytu. Zvýšený svah zajišťuje, že i bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro apartmán nebo vilu, budete léčeni nádhernými výhledy na dvě golfová hřiště a okolní krajinu. TYPY UBYTOVÁNÍ: Apartmán s 1 ložnicí - velikost 95 m2 Apartmán se 2 ložnicemi - velikost 108 m2 Apartmán se 2 ložnicemi a mezipatrem - velikost 114 m2 Vila se 3 ložnicemi - velikost 165 m2 Vila se 4 ložnicemi a vlastním bazénem - velikost 300 m2

Stravování

Restaurace Kuchyně. Portugalská, Mezinárodní Menu: Formou bufetu a à la carte Snack bar Bar

Pláž

Hotel leží přibližně 4 km od pláže Armção de Pera.

Sport a zábava

Další sportovní aktivity nabízí Sports Club, kde mohou hosté využít plně vybavenou posilovnu, tenisové kurty nebo km dlouho stezku na běhání. Resort nabízí také dva venkovní bazény.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Armaçao de Pera / AMENDOEIRA GOLF RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Amendoeira Golf Resort - Oceanico O'Connor Jnr.
Amendoeira Golf Resort - Oceanico O'Connor Jnr.
(0 km od hotelu)Armaçao de Pera
Amendoeira Golf Resort - Oceanico Faldo Course
Amendoeira Golf Resort - Oceanico Faldo Course
(1 km od hotelu)Armaçao de Pera
Herdade dos Salgados Golf
Herdade dos Salgados Golf
(7 km od hotelu)Armaçao de Pera
Hotely v okolí
AMENDOEIRA GOLF RESORT
AMENDOEIRA GOLF RESORT
Armaçao de pera
od 22.690,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz