info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
alpin resort sacher  *****

Golfová dovolená - Seefeld in tyrol

alpin resort sacher *****

Vřelá pohostinnost a autentické služby v příjemné atmosféře charakterizují Alpin Resort Sacher. Uprostřed fantastického horského světa regionu Seefeld - Tirols Hochplateau vás zveme, abyste se cítili dobře a odpočívali.

Luxusní alpská atmosféra v kombinaci s kvalitními přírodními materiály. Wellness zóna, která neponechává nic náhodě. Exkluzivní apartmány v alpském elegantním stylu. Čistý požitek všemi smysly. V Alpin Resortu Sacher Seefeld vám na vaší dovolené nebude nic chybět.

Prostorné a individuálně navržené pokoje a apartmá slibují pohodlí na nejvyšší úrovni. Vysoce kvalitní nábytek a moderní interiér v alpském elegantním stylu vybízejí k posezení a odpočinku. Ideální útočiště po dni plném zážitků.

Ať už jste sportovní nadšenci nebo milovníci wellness, připravili zde pro vás atraktivní nabídky dovolené. Exkluzivní atrakce, četné aktivity a služby inclusive, které jsou dokonale přizpůsobeny danému ročnímu období.

Rozmazlujte tělo i duši v hotelové wellness oáze o rozloze 4 700 m². Zklidňující tělové a kosmetické procedury s hlubokým účinkem, příjemné bazény, osvěžující saunování a pestrý program aktivit udělají z Alpin Resort Sacher vaše osobní útočiště. Osvěžující vodní svět s rozmanitými bazény a přírodním koupalištěm vás zve k načerpání nových sil a povzbuzuje vaše smysly. Díky fantastickému panoramatickému výhledu na horskou krajinu Seefeldu a rozsáhlému hýčkajícímu programu můžete relaxovat obzvlášť trvale a mimořádně účinně. Aby zde zajistili, že vaše wellness dovolená bude mít požadovaný relaxační účinek, nabízí zde bezplatné měření stresu HRV. Informují vás o vhodných aktivních a relaxačních programech, abyste se mohli optimálně zbavit napětí a plně se uvolnit.

Váš pobyt v Alpin Resort Sacher by měl být také kulinářským zážitkem. Ve zdejší filozofii se zaměřují zejména na regionálnost a vysoce kvalitní produkty. Suroviny získávají převážně z regionu a podporují tak místní zemědělce.
Jejich nadšení bylo odměněno, již desetkrát za sebou byli oceněni tokem prestižního průvodce Gault&Millau. Jsou zde neuvěřitelně hrdí na svou kuchyni a obsluhu, která v roce 2022 získala od Gault&Millau ocenění toque již podruhé. Atmosféra v DER MAX, v SALONU FERDINAND a v hotelovém baru je elegantní a útulná a vybízí k tomu, abyste se cítili dobře. Vysoce kvalitní, nejjemnější materiály a speciální světelná architektura podporují koncept místností a ukazují, jak lze nově interpretovat tyrolskou atmosféru.NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Seefeld in Tyrol / ALPIN RESORT SACHER


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
ALPIN RESORT SACHER
ALPIN RESORT SACHER
Seefeld in tyrol
od 6.890,- Kč
(1 noc/osoba s polopenzí)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz