info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Alcaidesa Links Golf Resort  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

La Alcaidesa

Alcaidesa Links Golf Resort

Popis hřiště

Dvě mistrovská osmnácti jamková hřiště golfového resortu Alcaidesa jsou pro Vás připravena pouhých 15 min jízdy od letiště Gibraltar. Ojedinělý výhled na africké Maroko a Gibraltar byste si neměli nechat rozhodně ujít.

Alcaidesa Links Golf Resort nabízí představuje bránu na Costa del Sol neboli Costa del Golf. Dvě vysoce kvalitní osmnáctijamková mistrovská hřiště prověří kvality každého golfového hráče. Klasický links "starého" Links Course, v provozu od roku 1992,nabízí někdy dost obtížné jamky vyžadující dlouhý a přesně umíštěný drajv. Náročné stoupání a klesání jsou dost náročná na course management. Odměnou však je fakt, že hřiště samotné se nachází pouze dva kilometry od pobřeží přičemž třetina jamek lemuje písečnou pláž s dominantou masívu Gibraltaru a překrásným výhledem na severní Afriku a Středozemní moře.

V roce 2007 bylo do provozu uvedeno hřiště Heathland course, které nabízí krásné přírodní výhledy na Středozemní moře a pohoří Sierra Nevada. Široké fairwaye a rozlehlé greeny přinesou hráčům skvělý zážitek ale také prověří na mnohých vodních nástrahách. Majestátní moderní klubovna nacházející se na nejvyšším bodu resortu mezi oběma hřišti působí dost chladným dojmem ale poskytuje veškeré standarty luxusního golfového resortu. Dokáže pojmout až 500 hostů a nabízí restrauraci pro 200 osob s barem a venkovním posezením, plně vybavený PRO shop, konferenční místnost a šatny s příslušenstvím.

Tréninkové plochy nabízejí dvoupatrový driving range se 72 kójemi, dostatečně rozlehlý putting a chipiing a bunker a fairway bunker. Rada pro hráče všech úrovní. Vemte si s sebou do bagu dostatek golfových míčů. Hezkou hru.

 

V roce 2011 se umístilo golfové hřiště Alcaidesa Links mezi 20 nejlepšími linksovými hřišti v Evropě!

 

Terén a styl hřiště

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek2x 18 jamek (Alcaidesa Links / Alcaidesa Hethland
Délka5.866 m / 6.373 m
Par72 / 72
Handicapmuži 28 / ženy 36
ArchitektPeter Ellis & Clive Clark/ Dave Thomas
Rok vzniku1992

Plán hřiště | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Alcaidesa Links Golf Resort  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Alcaidesa Links Golf Resort
La Alcaidesa
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz