info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Adare Manor Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Limerick

Adare Manor Golf Club

Popis hřiště

 

Golfové hřiště Adare Manor původně navrhl mezinárodně uznávaný golfový architekt Robert Trent Jones Senior v roce 1995. Již více než 20 let je vysoce respektováno, hluboce obdivováno a milováno golfisty z celého světa. Když v Adare Manor v letech 2016-2017 zahájili svůj velkolepý projekt přestavby, rozhodli se, že i golfové hřiště si zaslouží komplexní redesign. Renomovaný americký golfový architekt Tom Fazio byl pozván, aby se ujal tohoto působivého projektu, který doslova od základu přetvořil. Hřiště Adare Manor bylo zcela přepracováno a má úroveň, kterou lze nalézt pouze na nejlepších světových golfových hřištích.

Golfové hřiště v Adare Manor, které navrhl Tom Fazio, se nachází podél břehů řeky Maigue a měří 7 509 yardů s parem 72 a nabízí mnoho možností odpališť pro všechny hríčské úrovně. Hřiště se vyznačuje pečlivě upraveným trávníkem, ode zdi ke zdi, ve hře není žádná opravdová drsnost. 14 z 18 greenů je vyvýšených a pyšní se hustě posekanými nízkými plochami z ohýbané trávy A4, které kladou důraz na různé krátké záběry. Mimo odpaliště mají široké fairwaye strategické bunkry, vzrostlé stromy z tvrdého dřeva a tvarované svahy, které kladou důraz na umístění střely. Toto pevné a rychlé rozložení s pískovou čepicí vyžaduje správnou linii a úhel náběhu, abyste mohli skórovat. Subtilní greeny mají nejnovější ohýbanou trávu Pure Distinction s plným systémem Sub Air a mají jedinečné tvary, které vytvářejí různé umístění jamek vyžadujících pečlivé promyšlení a výběr hole při přibližovacích ranách.

Hrad Desmond (1200 n. l.) je nádhernou kulisou na 1. a 15. greenu, zatímco středu hřiště dominují ruiny františkánského opatství (1464 n. l.). Všichni golfisté jsou zde velice vítáni a ferveje lemované stromy pro ně představují vážnou golfovou výzvu. 

Terén a styl hřiště

Rovinaté hřiště
Luční hřiště

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka6866
Par72
Handicap
ArchitektRobert Trent Jones / Tom Fazio
Rok vzniku1995

Plán hřiště | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Hotely v okolí
ADARE MANOR  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
ADARE MANOR
Limerick
od 26.990,- Kč
Hřiště v okolí
Adare Manor Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Adare Manor Golf Club
Limerick
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz