info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
adamstal golf club hotel  ***

Golfová dovolená - Adamstal

adamstal golf club hotel ***

Poloha

Golfový klub Adamstal se nachází v Dolním Rakousku, a to necelou hodinu jízdy autem od Vídně uprostřed panenské přírody.

Vybavení hotelu

Golfový klub Adamstal nabízí svým hostům ubytování přímo v klubovně u hřiště. K dispozici je deset pokojů a 1 apartmán. Klubovna byla postavena již v roce 1900 a postupem času byla přizpůsobena moderním potřebám golfového klubu. Po náročném dni na hřišti mohou hráči relaxovat na komfortní terasu s výhledy na hřiště nebo v zimní zahradě. Hosté ocení skvělou kuchyni a také vinný sklep s širokou nabídkou.

Sport a zábava

GOLFCLUB ADAMSTAL FRANZ WITTMAN - 1x 27 jamek - přímo u hotelu Nádherné golfové hřiště, které i přes svou krátkou historii získalo mezinárodní uznání, bylo dějištěm European Challenge Tour a je řazeno mezi 3 nejkrásnější hřiště Rakouska. Prvních 9 jamek vybudoval bývalý rakouský automobilový závodník Franz Wittman v roce 1995. Mistrovské osmnáctijamkové hřiště bylo dokončeno až architektem Jeffem Howesem v roce 2006. Hřiště, které vyžaduje soustředěnost a přesné odpaly, umístil architekt do velmi krásného, ale obtížného terénu pod vrcholky alpského předhůří. Velkolepé jamky vinoucí se po vrstevnicích i úzké, rovné fairwaye stojí hráče množství míčků. Odměnou při náročné hře jsou překrásné výhledy na okolí. Hřiště také charakterizují také poměrně prudké výstupy mezi jendotlivými jamkami.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Adamstal / ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Adamstal
Adamstal
(4 km od hotelu)Adamstal
Hotely v okolí
ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL
ADAMSTAL GOLF CLUB HOTEL
Adamstal
od 1.890,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz