info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the lodge mallorca   *****

Golfová dovolená - Mallorca

the lodge mallorca *****

Poloha

Luxusní hotel The Lodge Mallorca, se nachází v přírodní soukromé rezervaci, obklopen levandulovými poli a staletými mandlovníky a olivovníky. Jen pár minut od snového pobřeží Formentor a nejútulnějších mallorských městeček.

Vybavení hotelu

Připravili zde pro vás zážitky, které zachycují pravý mallorský životní styl, od gastronomických zážitků s vařením na ohni pod vedením zdejšího šéfkuchaře oceněného dvěma michelinskými hvězdami až po výlet při západu slunce na hotelových soukromých trasách. The Lodge představuje přírodu, středomořský životní styl a úplné spojení se sebou samým.

Vybavení pokojů

Všech 24 prostorných pokoj několika typů, je rozeseto po celém sídle a je koncipováno tak, aby byly navzájem nezávislé a poskytovaly maximální soukromí. Jsou dostupné pěšky, na kole nebo buggy.
Některé z pokojů s úžasným výhledem na malorskou krajinu, mají vlastní bazén nebo zahradu, jsou v elegantním a uvolněném prostředí a poskytují pocit svobody a klidu.
Prostorné pokoje zařídila renomovaná interiérová designérka Pilar García-Nieto. Paleta zemitých barev, soukromé terasy a malorská patia, široké stropy, přírodní a organické materiály, pečlivé detaily a osvětlení.
Spojení scenérie dobrodružství s pocitem pohodlí a důvěrnosti, hluboce zakořeněné v místních středomořských kořenech a původu.

Sport a zábava

Vydejte se na nejprestižnější golfová hřiště na ostrově, která jsou vzdálená jen pár minut od hotelu.
Zazijte jedinečné vyjížďky na koni, pro všechny jezdecké úrovně a objevujte skryté pláže, historické ruiny a úchvatnou krajinu.
Na kole se můžete vydat po nejlepších cyklistických trasách a různých horských stezkách, které ostrov nabízí. Objevujte bohatství přírodní krajiny, pohoří Serra de la Tramuntana a krásné vesnice uprostřed privilegovaného prostředí.
Nakonec se můžete nechat hýčkat v hotelovém wellnes centru, které nabízí saunu, lekce jógy, venkovní posilovnu a dopřát si relaxační masáž či různé rituály.NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Mallorca / THE LODGE MALLORCA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Golf Son Gual
Golf Son Gual
(28 km od hotelu)Mallorca
Capdepera Golf Club
Capdepera Golf Club
(40 km od hotelu)Mallorca
Real Golf de Bendinat
Real Golf de Bendinat
(42 km od hotelu)Mallorca
Canyamel Golf
Canyamel Golf
(44 km od hotelu)Mallorca
Vall d’Or Golf
Vall d’Or Golf
(47 km od hotelu)Mallorca
T Golf Calvia
T Golf Calvia
(50 km od hotelu)Mallorca
Golf de Andratx
Golf de Andratx
(53 km od hotelu)Mallorca
Hotely v okolí
IBEROSTAR SELECTION JARDÍN DEL SOL SUITES - jen pro dospělé
IBEROSTAR SELECTION JARDÍN DEL SOL SUITES - jen pro dospělé
Mallorca
od 37.190,- Kč
IBEROSTAR CRISTINA
IBEROSTAR CRISTINA
Mallorca
od 26.590,- Kč
HIPOCAMPO PLAYA
HIPOCAMPO PLAYA
Mallorca
od 26.690,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz