info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
T Golf & Country Club Poniente S.A.U.  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

GOLF MALLORCA

T Golf & Country Club Poniente S.A.U.

Popis hřiště

T Golf & Country Club Poniente S.A.U.

Mistrovské středomořské dílo

Když v roce 1978 slavný designér John Harris dokončil stavbu dnešního golfového hřiště T Golf & Country Club, mnozí ji označili za mistrovské dílo a jeho nejinspirativnější práci.

Dnes je T Golf jedním z nejstarších, nejlépe hodnocených a nejoblíbenějších hřišť na ostrově a po téměř dvouleté renovaci se vrací do své původní krásy. Hřiště T Golf leží pouhých 12 km od města Palma a díky širokým fairwayím a velkým greenům představuje velkou výzvu pro každého golfistu. Osmnáctijamkové hřiště s parem 72 a délkou 6 450 metrů vede přes krásné kopce.

Majestátní borovice, patnáct jezer, četné bunkry a největší greeny na ostrově - to vše dohromady dělá z tohoto hřiště jedno z nejpříjemnějších hřišť, které si kdy zahrajete. Pro milovníky přírody je hřiště díky flóře a fauně čistým středomořským rájem. Za zvláštní zmínku stojí výhledy z 8. a 16. jamky, které stojí za návštěvu samy o sobě a dávají hráči poznat drsnou krásu tohoto hřiště.

 

Driving Range se 7 greeny a 10 bunkry

120 metrů široké odpaliště se nachází v sousedství prvního odpaliště, je 300 metrů dlouhé, má stanoviště pro 40 hráčů a sedm greenů v různých vzdálenostech chráněných 10 bunkry.

Toto nejmodernější zařízení není jen místem pro odpalování míčků, ale je určeno pro každou hůl ve vašem bagu, takže si můžete procvičit všechny rány ze svého repertoáru. To vše v nádherném přírodním prostředí s nepřekonatelným výhledem na pohoří Tramuntana. Scenérie, služby, uspořádání, nikdy nebudete chtít odejít. Exkluzivní služba pro členy a hráče s green fee. Cena za žeton: 5 € / 30 míčků.

Otevírací doba: Denně od 8:00h do 20:00h, kromě pondělí a čtvrtka, kdy je to od 8:00h do 15:30h.

 

Pitching a Putting Areas

Zdokonalte svou hru s dokonalým tréninkovým zázemím

Myšleno je i na vaší krátkou hru. Pitching, putting nebo sand shoty,  nově navržené tréninkové plochy obsahují vše, co potřebujete, abyste zkrátili své kolo o rány.

V golfu se říká: "drive for show, putt for doe", což je důvod, proč často klademe takový důraz na naše tréninková zařízení. Od velkého greenu s cvičnou plochou pro nácvik chippingu a bunkerů, který se nachází před klubovnou, až po velký green s plošinou pro až 80metrové odpaly, četné putting greeny a bunkry, které nabízejí nácvik všech možných druhů ran, bereme vaši krátkou hru vážně.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

 

Nejnovější vybavení k pronájmu

Pokud jste si nechali hole doma, nebojte se, v T Golfu si můžete půjčit nejnovější golfové hole TaylorMade na jedno nebo dvě kola golfu. To však není vše, od nejlepších holí až po elektrické vozíky a buggy vybavené nejmodernějším systémem GPS na golfových hřištích, služba půjčoven T Golf nabízí vše, co potřebujete pro skvělou hru golfu.

 

Fauna

Přirozená volba

T Golf & Country Club je obklopen borovicemi, olivovníky a palmami a představuje golf v celé své přírodní kráse. Výhledy z mnoha vyhlídkových míst jsou úchvatné, a proto je zde odehrané kolo mnohem příjemnější.

Vydejte se na hřiště a budete obklopeni krásou a tichem, které může přinést jen příroda. Milovníci ptactva mohou pozorovat kamenáče, chocholouše černokřídlé, luňáky, jestřáby, kachny bělohlavé, vodní ještěrky, želvy nebo žlutonohé racky. V T Golf & Country Clubu uvidíte nejen okřídlené přátele, ale je to také domov čtyř oslů, tří koček a samozřejmě Izzyho, "nejpřátelštějšího psa na světě".

Po golfovém kole se vydejte na nedalekou pláž Cala Mago, malebnou plážičku zasazenou do jedné z nejkrásnějších zátok Mallorky. Je to skvělé místo pro zakončení perfektního golfového dne.

 

Vyzkoušejte moderní středomořskou kuchyni založenou na čerstvých produktech z ekologického zemědělství v jedinečném prostředí.

Každé z jídel nabízí kombinaci elegance a rafinovanosti se směsí jedinečných surovin podávaných v okouzlujícím venkovském prostředí s výhledem na 14. jamku. Díky použití místních produktů "čerstvých z trhu" přenášejí pokrmy plnou chuť Středomoří s mezinárodním - asijským nádechem. Najdete zde vše od tradičních pokrmů až po ty nejmodernější. Zážitek z jídla doplňuje bezkonkurenční místo v kouzelném prostředí pečlivě zrekonstruovaného mallorského statku z 19. století. Restaurace je otevřena každý den od 9.00 do 20.00 a kuchyně od 12.00 do 19.30.

Terén a styl hřiště

Zvlněný terén

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18 jamek
Délka6450
Par72
Handicap
ArchitektJohn Harris
Rok vzniku1978

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Club de Golf Alcanada  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Club de Golf Alcanada
GOLF MALLORCA
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz